Choceň – M. Třebová 0:2

František Jandáček, trenér Chocně: „Hosté vyhráli a my jsme jim to naší hrou a přístupem umožnili."

Č. Třebová – Dobříkov 2:2

Bohuslav Sokol, trenér České Třebové: „V utkání jsme zahodili spoustu šancí a umožnili jsme soupeři  odvézt si bod. Je to pro nás velká ztráta."

Milan Šmarda, trenér Dobříkova: „Po dvou nešťastných porážkách v Žamberku a doma s Cerekvicí jsme jeli na půdu velmi těžkého soupeře. Onemocněli nám klíčoví hráči a měli jsme ze soupeře velký respekt. To se projevilo hned v úvodu utkání, kdy se do nás domácí pustili a vytvářeli si velké příležitosti, které ale neproměňovali. Nám se podařilo přežít tento tlak a v závěru poločasu jsme si vytvořili brankové příležitosti i my. Po poločase jsem mohl poslat poprvé do hry Zahradníka a podařilo se nám vyrovnat na 1:1. V té době jsme hráli velmi dobře do brejkových příležitostí. Podařilo se nám dostat i do vedení, ale zkušený Myšák vyrovnal na 2:2. Získali jsme ale  velmi důležitý bod."

Žamberk – Lanškroun 3:2

Jaroslav Veselý, trenér Žamberka: „Parádní představení okresního derby, které pro diváka bylo zajímavé až do poslední chvilky, jsme zvládli. Ke kvalitě zápasu přispěla obě mužstva, hrál se útočný fotbal s mnoha šancemi na obou stranách. Naše hráče opět musím pochválit, že svému cíli, což bylo vítězství, věřili až do konce zápasu. Krásnou tečku za povedeným utkáním předvedl Šponar s Bredou v poslední minutě utkání."

Pavel Hrabáček, trenér Lanškrouna: „Začátek utkání byl vyrovnaný bez větších šancí. Od dvacáté minuty převzali domácí iniciativu a vytvořili si v první půli dvě brankové příležitosti. Druhou šanci již domácí proměnili. Na druhý poločas jsme přeskupili rozestavení a vyrovnali jsme hru. Začali jsme si vytvářet brankové příležitosti. Podařilo se nám vyrovnat. Poté ale převzali iniciativu opět domácí a zvýšili na 2:1. Z protiútoku se nám podařilo vyrovnat. Když to vypadalo, že utkání skončí remízou, tak se Žamberku podařilo zvýšit z trestného kopu na 3:2. Za druhý poločas bychom si zasloužili bod, ale bohužel se nám nepodařilo vyrovnat."

Cerekvice n. L. – V. Mýto 1:2

Milan Ujec, trenér Vysokého Mýta:  „Hrál se vyrovnaný zápas, ve kterém jsme měli na konci utkání více sil a podařilo se nám vstřelit vítězný gól."