OP II. třídy  STAVONA
Řetová – Těchonín 3:1, Č.Heřmanice  – Tatenice 2:1 pk., Sopotnice – Sruby 3:2, Choceň B – Rybník 2:0, Boříkovice – Helvíkovice 4:0, Král./Č.Voda B –  Dobříkov B 4:0, D.Dobrouč – Sloupnice 1:2 pk..
1.    Sloupnice    5    2    0    1    22:13    19
2.    D. Dobrouč    5    0    2    1    23:16    17
3.    Řetová    5    1    0    2    18:14    17
4.    Č.Heř manice    4    2    0    2    23:10    16
5.    Tatenice    3    1    3    1    17:17    14
6.    Boříkovice    4    0    1    3    14:12    13
7.    Choceň B    2    3    0    3    16:15    12
8.    Těchonín    3    1    1    3    20:22    12
9.    Sopotnice    3    1    0    4    21:25    11
10.    Rybník    2    1    2    3    14:17    10
11.    Dobříkov B    2    0    3    3    18:20    9
12.    Král./Č. Voda B    2    0    1    5    11:17    7
13.    Helvíkovice    2    0    0    6    14:24    6
14.    Sruby    1    1    0    6    11:20    5

OP III. třídy
Kunvald –  Klášterec 3:2, Žamberk B – D. Čermná 3:0, Albrechtice – Brandýs 2:0, Rudoltice – Luková 1:2 pk., Lichkov –  Mistrovice 3:1, Kerhartice – Žichlínek 0:3.
1.    Brandýs n.Orlicí    6    1    0    1    21:8    20
2.    Žamberk B    6    0    0    2    20:11    18
3.    Rudoltice    3    2    2    1    16:12    15
4.    Lichkov    5    0    0    3    16:14    15
5.    Žichlínek    3    2    0    3    19:13    13
6.    Kunvald    3    0    4    1    21:19    13
7.    D. Čermná    4    0    0    4    24:20    12
8.    Albrechtice    2    1    2    3    8:13    10
9.    Klášterec    2    0    2    4    11:16    8
10.    Kerhartice    2    1    0    5    13:20    8
11.    Luková    1    2    0    5    12:26    7
12.    Mistrovice    1    1    0    6    9:18    5

OP IV. třídy
Albrechtice B – D. Třešňovec 0:5,  Jehnědí – Kerhartice B 3:4, Němčice –  Dlouhoňovice 1:0, Tatenice B – Ústí n. O. C 2:3, Libchavy B – Verměřovice B 3:2 pk..
1.    Ústí n.O. C    5    1    0    0    24:7    17
2.    Libchavy B    5    1    0    1    21:16    17
3.    Verměřovice B    4    0    2    1    14:11    14
4.    Němčice    3    1    0    3    7:10    11
5.    D. Třešňovec    3    0    0    4    18:14    9
6.    Dlouhoňovice    3    0    0    4    14:16    9
7.    Kerhartice B    2    0    1    4    18:22    7
8.    Albrechtice B    2    0    1    4    13:19    7
9.    Jehnědí    2    0    0    4    11:16    6
10.    Tatenice B    1    1    0    5    11:20    5