Těchonín – Král./Č. Voda B 3:0
Za slušného podzimního počasí šli v Těchoníně diváci na poslední podzimní domácí zápas, o kterém jejich hráči rozhodli již v prvním poločase. Postupně se trefil Hynek a poté krásnou ránou Špaček. Ve druhém poločase se trefil do branky už jen hostující Stašák, ale překonal tím jen vlastního brankáře.
Fakta – branky: Hynek, Špaček, vlastní. Rozhodčí: Sobotka. ŽK: 2:5. ČK: 0:1 (Hoško). Diváci: 60. Poločas: 2:0.

Rybník – Dobříkov B 6:0
Utkání, které se odehrálo na těžkém terénu, bylo od začátku pod taktovkou hráčů domácího týmu.
Fakta  – branky: Dostálek 2, Hůlka 2, Mich. Kareš, Mar. Kareš. ŽK: 2:4. Diváci: 50. Poločas: 4:0.

České Heřmanice – Boříkovice 3:0
Heřmaničtí měli ze soupeře respekt, přesto začali utkání velmi dobře a již v 10. minutě se prosadil veterán Stříteský. Do poločasu viděli diváci ještě jednu branku, kdy se trefil Chleboun.
Rozhodnutí a klid do řad domácího celku přinesla 70. minuta a gól, který dal Černín. Diváci mohli v jednom dresu vidět dvě fotbalové generace, a to otce se synem, Radka a Martina Stříteských.
Fakta – branky: Stříteský, Chleboun, Černín. Rozhodčí: Dvořák. ŽK: 2:2. Diváci: 60. Poločas: 2:0.

Sopotnice – Choceň B 3:3 (4:5 PK.)
Mužstvo Sopotnice začalo jako obvykle velmi váhavě a s překvapením zjistilo, že hráči Agrie jsou rychlí a pohybliví. Hosté toho dokázali využít a dva po sobě jdoucí protiútoky skončily gólovým zakončením.
V průběhu druhého poločasu doplatila Choceň na svoji nedisciplinovanost a postupně byli dva její hráči vyloučeni. Sopotnice v hektickém závěru dokázala skóre zápasu vyrovnat. Na pokutové kopy byla úspěšnější Choceň.
Fakta – branky: nehlášeno. Rozhodčí: Serbousek. ŽK: 4:4. ČK: 0:2. Poločas: 0:2.

Sruby – Sloupnice
3:3 PK: 2:4
Domácí tým přivítal na svém hřišti vedoucí celek tabulky Sloupnici. Zápas se odehrával ve vysokém tempu a šance se střídaly na obou stranách. Do poločasu se střelecky prosadil Laštovka z přímého kopu a hostující Holec.
Po změně stran proměnil penaltu Lukes a Sruby se dostaly na koně. Motyčka ale znovu srovnal. Do třetice šli do vedení domácí, když se trefil hlavou Flidr. Už se zdálo, že vítězství je na dosah, ale pět minut před koncem vypustil střelu Vondra a bylo to 3:3. V nadprůměrném utkání byli šťastnější na pokutové kopy hosté.
Fakta – branky: Laštovka, Lukes, Flidr – Holec, Motyčka, Vondra. Rozhodčí: Smola. ŽK: 2:0. Diváci: 80. Poločas: 1:1.

Tatenice – D. Dobrouč 3:1
Tateničtí začali zápas ve velkém stylu a hned ve 4. minutě mířil přesně Tareš. Poté unikl znovu výše jmenovaný, přihrál Prokopovi, kterému nedělalo problémy uklidit míč do sítě. Hosté chtěli se stavem něco udělat a snížili na rozdíl jedné branky.
V úvodu druhé půle měli první šanci hráči Dobrouče, ale neuspěli. Příležitost ke skórování dostal Krejčí, když zahrával přímý kop, ale střelu zastavilo břevno. Rozhodnutí přinesla 79. minuta, kdy Tareš zvýšil na 3:1, čímž uklidnil své spoluhráče.
Fakta – branky: David Tareš 2, Prokop – Bárta. Rozhodčí: Dvořák. ŽK: 2:4. ČK: 0:1. (Brabec). Diváci: 160. Poločas: 2:1.
Helvíkovice – Řetová 1:2
Nic nehlášeno. (bed, pv)