Sloupnice – Králíky/Č. Voda B 4:2 (1:1)
První poločas byl přehlídkou zahozených šancí domácích, kdy bylo problémem trefit i prázdnou branku. Hosté vytěžili z minima maximum. Druhý poločas už tak jednoznačný nebyl. Přesto díky produktivitě Vondry, který vstřelil všechny čtyři branky Sloupnice, zůstaly body doma. Hosté snížili až v závěru z penalty.
Fakta – branky: Vondra 4 – Stolarik, Jurenka. Rozhodčí: Křišťál. ŽK: 1:1. Diváci: 110.

Sruby – Č. Heřmanice 0:3
V zápase velmi slušné úrovně byli fotbalovější hráči hostů. V první půli dokázali vstřelit jeden gól. Po změně stran přidali ještě dvě branky. Domácí některé své šance zahodili a Heřmanice dokázaly potrestat chyby hráčů Srubů.
Fakta – branky: Jetmar, Pospíšil, Šrut. ŽK: 1:3. ČK: 0:1 (Šrut). Rozhodčí: Serbousek.

Tatenice – Těchonín 4:5 PK. (2:2)
Domácí začali utkání náporem. Hned v úvodu mířil vedle Krejčí. O chvíli později přihrál Tareš Smrkalovi, a ten rozvlnil síť branky hostů. Těchonín se dostal ke slovu v 19. minutě, kdy se prosadil Špaček. Vedení na stranu Tatenic překlopil znovu Smrkal, kterého vysunul Krejčí. Deset minut před koncem poločasu podnikli Těchonínští rychlý brejk a skóre vyrovnali na 2:2.
Hned po změně stran se trefil z trestného kopu Kabourek a hosté se ujali vedení. O pět minut později zahrával přímý kop Krejčí a i jeho střela skončila za zády brankáře. V 65. minutě zakončil rychlý brejk domácí Prokop a Tatenice opět vedly. Hostům se podařilo vyrovnat z rohového kopu na 4:4.
Fakta – branky: Smrkal D. 2, Krejčí J., Prokop – Špaček, Kovanda 2, Kabourek. ŽK: 2:2. Poločas: 2:2. Rozhodčí: Zuzík. Diváci: 250.

Dolní Dobrouč – Řetová 3:1 (2:0)
Utkání dvou týmů z popředí tabulky přilákalo do ochozů 200 diváků, kteří viděli zajímavý zápas. Ve 23. minutě se prosadil Řehák, když se zorientoval ve skrumáži. Před koncem poločasu se trefil  Švercl, který vymetl pavučiny střelou z přímého kopu.
Po přestávce se hráčům Dobrouče přestalo dařit a Řetové se podařilo snížit Voleským. Uklidnění pro domácí přišlo až v poslední minutě, kdy odražený míč vrátil do sítě dobře hrající Švercl.
Fakta – branky: Švercl 2, Řehák Z. – Voleský. ŽK: 3:3. Rozhodčí: Budina. Diváci: 200.

Dobříkov B – Boříkovice 0:2 (0:2)
Po neproměněné šanci domácí inkasovali první gól. V průběhu zápasu Dobříkovští nebyli schopni zakončit a v závěru poločasu se Boříkovice prosadily podruhé z brejkové situace.
Ve druhém poločase snahu domácích zhatila červená karta a zápas se dohrál bez větších šancí.
Fakta – branky: Tomek, Štancl. ŽK: 2:3. ČK: 1:0 ( 52. Horníček T.). Rozhodčí: Ropek. Poločas 0:2. Diváci: 50.

Rybník – Sopotnice 2:1 (2:0)
První poločas v režii domácího týmu. Druhá půle už byla vyrovnaná. Utkání se hrálo na těžkém terénu.
Fakta – branky: Dlouhý, Janda – Kubišta z pen. ŽK: 2:5

Helvíkovice – Choceň B 2:3
(rj, bed)