Málem vyhrál za tři body, po vyrovnání domácího Rešetára v poslední minutě si odvezl po penaltách alespoň dva a oddálil tak slatiňanskou jistotu prvního místa.

Ve spodní polovině tabulky není jasného vůbec nic, i když situace Poličky a Moravan je tři kola před koncem více než kritická. Výhrami venku si teď pomohly týmy Litomyšle, Žamberka a také Dobříkova, který strhl na svoji stranu přestřelku na holickém pažitu. A domácím se okolnosti tohoto duelu pranic nelíbily. „Fotbal se hraje pro rozhodčí?! Nebo proto, abychom z něho měli radost? Nemá cenu nutit kluky, aby trénovali, stejně to za ně rozhoduje někdo jiný. A vlastně ani nemá cenu, aby o tom psaly noviny. Protože se nic nezmění. Rozhodčí a delegáti se dál budou smát všem do očí,“ zuřil po utkání holický kouč Václav Velinský.

Událost kola

Skvělé výkony předvádí na jaře Lanškroun, nikoli náhodou se vyšvihl na druhé místo. Dát šest gólů Chrudimi, navíc na jejím hřišti? To je nevídaná záležitost.

Zklamání kola

Černé myšlenky přepadají fanoušky v Poličce. Kdo by čekal, že právě tento tým klesne na sestupové pozice? Po porážce se Žamberkem se na nich už ocitl.

Výrok kola

„Fotbal se hraje pro rozhodčí?! Nebo proto, abychom z něho měli radost?“
(Václav Velinský, trenér Holic)