Zápas proti Dobrouči rozhodly v závěrečných deseti minutách třemi góly. Zápas Žamberk B – Klášterec n. O. vybízel k návštěvě a diváci si nenechali zážitek ujít. Hrál se výborný fotbal, hráči se vyvarovali emocí a stříleli pěkné branky. Převahu přece jen měli domácí a zvítězili 5:2. Z výhry na svém hřišti se radovaly také České Heřmanice, porazily Dolní Čermnou, jinak ovšem měla navrch mužstva, která musela ven. Pro tři body si do Mistrovic zajela rezerva Jiskry. Domácí jen potvrdili, že se jim vůbec nedaří. Stejným výsledkem, tedy 0:3, skončilo i utkání Rybníku s Brandýsem. Derby Rudoltic se Žichlínkem vyznělo pro hosty. Rudoltice snížily až příliš pozdě. Trápící se Sopotnice narazila na zlepšující se Němčice a neměla nárok. Hosté do zápasu vlétli a pohodu si přenesli i do druhé půle.

Žamberk B – Klášterec n. O. 5:2
Fakta – branky: 38. a 47. J. Huška, 28. P. Huška, 66. Dvořák, 75. Pešek – 26. P. Fišer 74. Kučírek. Rozhodčí: Lukes. ŽK: 1:3. Diváci: 160. Poločas: 2:1.
Mistrovice – FC Jiskra B 0:3
Fakta – branky: 37. a 58. Zach, 75. Maleček. Rozhodčí: Chadima. ŽK: 0:5. Diváci: 69. Poločas: 0:1.
Rybník – Brandýs n. O. 0:3
Fakta – branky: 10. Šrajer, 53. Hanzl, 90. Sloupenský. Rozhodčí: Resler. ŽK: 1:1. Diváci: 40. Poločas: 0:1.
Rudoltice – Žichlínek 1:3
Fakta – branky: 73. Lochman – 33. a 49. Pánik, 26. Zahradník. Rozhodčí: Diblík. ŽK: 5:4. ČK: 0:1. Diváci: 100. Poločas: 0:2.
České Heřmanice – Dolní Čermná 3:2
Fakta – branky: 42. a 57. Pražák, 77. Šplíchal – 24. Krudenc, 70. Pecháček. Rozhodčí: Habrda. ŽK: 2:1. Diváci: 50. Poločas: 1:1.
Sopotnice – Němčice 1:5
Fakta – branky: 72. Jariš – 8. Kovář, 13. Veselý, 58. Hurt, 75. Šafář, 79. Borek. Rozhodčí: Šilar. ŽK: 2:1. Diváci: 80. Poločas: 0:2.
Tatenice – Dolní Dobrouč 4:1
Fakta – branky: 34. F. Soukop, 81. Werner, 86. R. Soukop, 90. Polička – vlastní. Rozhodčí: Stolín. ŽK: 1:6. ČK: 0:1. Diváci: 200. Poločas: 1:1.

1. Tatenice 9 8 0 1 25:7 24
2. Žamberk B 9 7 0 2 29:12 21
3. Klášterec n. O. 9 6 0 3 24:20 19
4. Dolní Dobrouč 8 6 0 2 27:14 18
5. Němčice 9 5 0 4 24:18 15
6. Rybník 9 5 0 4 17:14 15
7. Brandýs n. O. 9 5 0 4 16:25 13
8. Č. Heřmanice 9 4 0 5 13:20 12