Semanín sice porazil Ústí, ale v posledním kole si to rozdá s Litomyšlí o sestup. Postup má na dosah rezerva Č. Třebové nebo FC Jiskra.

Semanín – Ústí n. O. B 2:0
Semanín bojuje o záchranu v soutěži a na jeho výkonech je to znát, i na hosty z Ústí v pohledném a kvalitním utkání dokázal vyzrát, a to docela přesvědčivě. V prvním poločase se po vzájemném oťukávání dostali do své největší šance Ústečtí, ale Kašpar M. Rába, sice nadvakrát, ale přece jen, vychytal. Potom už domácí převzali taktovku a utkání dirigovali. Jejich největší šanci v první půli spálil nepokrytý Dvořák, když ve 20. minutě nepřesně hlavičkoval po centru Chládka nad Krátkého branku.
Ve druhém poločase přišly už i góly. V 53. minutě si Švihálek vychutnal Krátkého lobem a domácí se radovali. V 77. minutě si po kombinaci vzal míč Dvořák, „udělal" si zkušeně dva obránce a překvapivě pravačkou zamířil přesně – 2:0. Následně se hra přitvrdila, nicméně Semanínští si své vytoužené vítězství vzít nenechali.
Fakta – branky: 53. Švihálek, 77. Dvořák. Rozhodčí: Nekvinda. ŽK: 1:3. Diváci: 90. Poločas: 0:0. Semanín: Kašpar – Herynek, Mazal, Petr, Síbrt, Bednár, Špatenka ( 78. Macek), Švihálek, Šimek (81. Krása), Chládek, Dvořák. Ústí n. O. B: Krátký – Kaláb, Falta, Chudý, Novák – Chasák, Donát, Repa, M. Ráb (65. Štantejský), Kolář, R. Ráb (60. Kalousek).

Verměřovice – Lanškroun 3:1
Domácí byli v obou poločasech lepším celkem. Za bezbrankového stavu nastřelili Verměřovičtí dvakrát tyč. Velkou možnost zahodil po brance Nastoupila Sklenář, když ve 22. minutě nedal pokutový kop, což se ovšem stejnému exekutorovi povedlo v utkání ještě jednou v 66. minutě. Zakrátko pak přišel trest z kopačky Faita. Prakticky po celý průběh druhé půle se hrálo na jednu branku. V závěru mířili domácí fotbalisté do břevna, ale na výsledek utkání to nemělo vliv.
Fakta – branky: 17. Nastoupil, 55. a 72. Sklenář – 68. Fait. Rozhodčí: Štěrba. ŽK: 1:1. Poločas: 1:0.

FC Jiskra – Litomyšl B 3:2
Mužstvo Litomyšle se prezentovalo na stadionu Jiskry velmi dobře a je s podivem, že okupuje poslední příčku tabulky. Možná je to díky koncovce, která i tentokrát nebyla nejpřesnější, i když nakonec rezerva dva góly dala. Jako první se prosadili domácí hráči. Pasker, jenž je fotbalovým povoláním brankář, nastoupil v útoku a ve 25. minutě otevřel skóre. Do konce poločasu hráli spíše hosté, ale pouze po vápno.
Druhou půli začali Litomyšlští zostra. Přikovali fotbalisty Jiskry na svou polovinu a snažili se o vyrovnání. To se povedlo v 54. minutě a o dalších pět minut později už hosté vedli. Na stav zareagovala střídačka, do hry se dostalo dorostenecké komando a hře to výrazně prospělo. Najednou byli domácí na koni a v 79. minutě srovnal stav Matoulek. To, že bude FC Jiskra bojovat v posledním kole o postup do I. A třídy, zajistil třetím gólem Starý.
Fakta – branky: Pasker, Matoulek, Starý. Rozhodčí: Bezdíček. FC Jiskra: Kalianko – Halanič (81. J. Matoulek), Ježek, Starý, Jiří Makar – Hinkelmann (46. Dostál), Macko, Šmolík, Nágl (68. Vyšohlíd) – Pasker (62. Holubec), M. Matoulek.

Č. Třebová B – Sebranice 6:2
Očekávaný průběh mělo utkání prvního celku tabulky s předposledním. Třebovští už po první půli vedli o dvě branky. Po změně stran přidali ještě čtyři góly a zcela jednoznačně zápas ovládli.

Utkání Morašice – Jablonné skončilo 1:1. Jablonští tak mají jistotu, že si zahrají I. B třídu i v další sezoně.(bed, švi, jm)

1. Čes. Třebová B        25 13  6  6 55:36 45
2. Králíky                     25 13  5  7 47:33 44
3. Verměřovice            25 11  6  8 46:37 39
4. Pomezí                    25 11  6  8 38:32 39
5. Morašice                  25 10  6  9 41:41 36
6. Lanškroun B              25  9  8  8 48:42 35
7. Mor. Třebová B         25  9  8  8 39:41 35
8. Ústí n. O. B               25 10  4 11 50:42 34