Když se Třebové chtělo, ukázala, co umí. Na druhou stranu přišla i utkání, kde se spíše k výsledku protrápila. „To je dané kádrem, který tady je. Nemáme takovou úroveň jako Ústí. Fotbalisty máme talentované a musí se s nimi ještě pracovat. Z té nevyzrálosti se odvíjejí právě ty výpadky, kdy nejsme schopni zopakovat dvakrát po sobě dobrý výsledek. Jsme jako den a noc,“ soudí Šindelář.

V minulé sezoně zářil mezi tyčemi českotřebovský brankář Křivka, který ani letos nepředváděl špatné výkony, ale občas je srazil hloupý inkasovaný gól. Trenér Šindelář, sám bývalý brankář, tak v závěru sezony nechal Křivku i na lavičce. „Vloni to na něm skutečně stálo, neříkám, že nás letos nepodržel, ale podával nestabilní výkony,“ tvrdí trenér. Kouč také poukazuje, že jeho tým téměř nehrál ani jednou dva zápasy po sobě ve stejné sestavě: „Musel jsem do sestavy neustále sahat. Hodně hráčů je pracovně vytíženo a obměna hráčů především v obranné linii se na devátém místě také podepsala.“

Šindelář by přes zimu rád přivedl tři posily. „Jestli nám je ale nevyfoukne zase Ústí. Budeme usilovat i o setrvání hráčů, které zde máme na hostování,“ prozradil na závěr českotřebovský trenér.