Semanín – Choceň B 2:0
Domácí začali velmi aktivně. Již ve 4. min. se ocitl v šanci Bednár, po centru Síbrta však netrefil. V 10. min. Hurt rychle rozehrál aut na Sokola, který přesnou střelou dostal Semanín do vedení - 1:0. Hned za další dvě minuty Síbrtovu střelu Horyna na kluzkém terénu neudržel a Špatenka byl včas na správném místě - 2:0. Na druhé straně měl šanci Palaščák, ale svůj průnik středem domácí obrany nezakončil přesně.
Také druhá půle jasně patřila domácím, hosté se za polovinu potažmo před Stříteského branku dostávali jen sporadicky. Žádná branka už ale nepadla. Fakta - branky: Sokol, Špatenka. Rozhodčí: Vodák. ŽK: 0:1. Diváci: 40. Poločas: 2:0.
Miroslav Švihálek, manažer Semanína: „Konečně můžeme být spokojeni alespoň s plným bodovým ziskem, opět se potvrdilo, že béčka jsou na podzim venku slabší. Naše mužstvo hrálo výborně pětadvacet minut. Po dvoubrankovém vedení si hráči zřejmě začali myslet, že dáme soupeři snad desítku, a přestali hrát v pohybu a kombinačně. V závěru to byla skoro nuda s festivalem zahozených příležitostí.“

(švi)