Semanín – Morašice 1:1
Domácí začali tradičním neefektivním náporem. Ve 35. minutě vystřelil hostující Pavel Kuta a jeho střela od břevna k překvapení všech skončila těsně za brankovou čárou, což signalizoval asistent rozhodčího – 0:1. Domácí se snažili do poločasu o odpověď, ale v letošní sezoně nemají střelce.
Ve druhé půli pokračovala celkem bezstarostná hra z obou stran, větší šance měli přece jen domácí, ale oba brankáři byli vždy na místě nebo se střelci nepotkali s paní štěstěnou. Kýžené vyrovnání přišlo až v nastaveném čase. Po chybě brankáře Lněničky při výhozu následoval faul na Petra a z nařízené penalty Kašpar ukončil učinkování Semanína v 1. A třídě. Fakta – branky: Kašpar (z pen.) – Kuta. Rozhodčí: Pavlas. ŽK:4:1. Diváci: 50. Poločas: 0:1.

Choceň B – Morašice 0:1
Pro hosty poměrně jednoduché utkání, když se jim podařilo vstřelit gól ve 35. minutě. Do poločasu to bylo vše. Ve druhé půli soupeř vsítil gól, ale bohužel z ofsajdu. Ke konci utkání neproměnil gólman Vlček nařízenou penaltu. Fakta – branky: Smutný. Rozhodčí: Řehák. ŽK:0:1. Diváci: 50. Poločas: 0:0.