Semanín – Valy 0:3
Domácí absolutně nezvládli záchranářský duel, a i když měli 80 minut míč na svých kopačkách, kromě tří nastřelených břeven nepředvedli vůbec nic. Valy chytře zvolenou taktikou rozhodly již v prvním poločase brankami jako přes kopírák, vždy po jednoduše sehraných brejkových situacích. Fakta - branky: Kolman, Veselý, Bažant. Rozhodčí: Zerzán. ŽK: 0:2. Diváci: 50. Poločas: 0:3.

Choceň B – Morašice 3:1
Ve vyrovnaném utkání měla několik šancí obě mužstva, žádné ale neproměnila. Poté se krásně trefil Bálek na 1:0. Ve 2. poločase byl u soupeřů vyloučen hráč. Morašičtí se semkli a z přímého kopu vyrovnali na 1:1. Po deseti minutách dal Bálek po zemi krásný gól na 2:1. V 90. minutě zúročil odraženou střelu Medvěda a proměnil svůj hattrick na 3:1. Fakta – branky: 3 Bálek. Rozhodčí: Habrda. ŽK: 3:2. ČK: 0:1. Diváci: 50. Poločas 1:0.