Načešice – Lanškroun 2:2 penalty 6:5
Zápas se teprve rozebíhal a Lanškroun už musel dotahovat ztrátu. Jakmile se schylovalo ke konci poločasu podařilo se Ptáčkovi vyrovnat. Nicméně hosté museli honit výsledek znovu, když Mládek poslal domácí do vedení. Čtvrt hodiny před koncem poslal duel do penalt Krejsar, ačkoliv v té době Lanškroun hrál o deseti hráčích.
Fakta – branky: 1. Jirásek, 67. Mládek – 45. Ptáček, 75. Krejsar. Rozhodčí: Mrkvička. ŽK: 2:5. ČK: 1:1 (87. Tlapák – 70. Dvořák). Diváci: 80. Poločas: 1:1. Lanškroun: Jaroš – Popelář, Dvořák, Vaníček, Ptáček, Karlík, Savych (88. Černušák), Krejsar, Skalický, Jung, Doležal (82. Stasiowski).

Libchavy – Opatovec 0:1
Od úvodu se hrál velmi pohledný a atraktivní fotbal s velkým nasazením z obou stran. Hosté měli po celý zápas nepatrně navrch, především co se týče brankových příležitostí. Zápas nakonec rozhodla ta nejméně povedená střela Jirouška ze 62. minuty. Domácí se v závěru snažili o vyrovnání, ale spolehlivě bránící hosté je k ničemu nepustili a dokráčeli si po zásluze pro tři body.
Fakta – branky: 62. Jiroušek. Rozhodčí: Rázek. ŽK: 1:2. Diváci: 91. Poločas: 0:0. Libchavy: Zeman – Martinec (79. Rejent), Urbanec, Ďuriš, Louda, Lajza (67. Šalda), Vaňous, T. Pinkava (46. Žídek, 85. Velínský), Lžíčař, Novák (67. Vítek), Pavlák.

Semanín – Řetová 2:4
Lepší koncovka a větší bojovnost pomohly fotbalistům Řetové ve šlágru skupiny B k vítězství. Domácí si vypracovali několik šancí, jenže přesnost v zakončení jim scházela, což se jim stalo osudným. Pouze Nešický se do poločasu trefil. Za Řetovou vyrovnával J. Štika. Druhá půle vyšla hostím. Třemi góly navýšili stav a ani korekce Bednára už nic nezměnila na zaslouženém vítězství Řetové.
Fakta – branky: 27. Nešický, 77. Bednár – 54. a 72. T. Bače, 30. J. Štika, 59. Vaňous. Rozhodčí: Matoušek. ŽK: 3:2. Diváci: 128. Poločas: 1:1. Semanín: Šenkýř – Mazal, Herynek (51. Zadražil), Nešický, Flídr (55. Sokol), Hajdari, Bednár, M. Špatenka, Tomeš, Dvořák, Švihálek. Řetová: Hůlka – L. Bače, Vencl, Provazník, Vašina – Vaňous, Flídr, T. Bače, Pilgr – Müller (83. Berky), J. Štika (76. P. Štika).

Kunčina – Sloupnice 0:0 penalty 4:3
Prognózy jsou jedna věc, realita druhá. Hosté se ukázali jako velice houževnatý a bojovný tým, který nedal favoritovi ani metr hrací plochy zadarmo. Domácí si mohli ulehčit utkání po hodině hry, jenže neproměnili pokutový kop. V závěru se vyfauloval hostující Vondra, ale Kunčina už měla příliš málo času. Tím pádem z toho vzešla remíza a díky tomu, že byla přesnější v rozstřelu, získala bodík navíc.
Fakta – rozhodčí: Jačisko. ŽK: 1:3. ČK: 0:1 (84. Vondra). Diváci: 100. Poločas: 0:0. Sloupnice: Voleský – Šplíchal, T. Jelínek, Mikulecký, V. Vera, Kupka, V. Jelínek, Dočkal (78. J. Vera), Vondra, Schneider (70. Rozlívka), Motyčka.