Moravany – Choceň B 2:0

V bojovném zápase domácím vázla rozehrávka a hrálo se převážně mezi vápny. Po změně stran se domácí herně zlepšili a povzbudil je vedoucí gól Fišera v 52. min. O dvě minuty později zužitkoval znovu Fišer centr Englicha a domácí vedli o dva góly. Choceň měla jednu šanci v první půli, jinak branku Rumla vážněji neohrozila. Fakta – branky: 52. a 54. Fišer. Rozhodčí: Kutřín (Heřm. Městec). ŽK: 3:2. Diváci: 150. Poločas: 0:0.
Dolní Újezd – Semanín 4:0

Újezd se od začátku ujal diktování tempa. Ve 13. min. vrátil po rohu Čejky míč před bránu Havran a Svoboda hlavou otevřel skóre. O zvýšení se postaral Betlach, kterého do úniku krásně vysunul Fulík – 2:0. Další parádní akce Fulíka, Kolčavy a Betlacha znamenala brzy po pauze zvýšení na 3:0 a poslední slovo měl v jednoznačném utkání Jan Částek. Fakta – branky: Betlach 2, Svoboda, J. Částek. Rozhodčí: Kvaček (Hlinsko). ŽK: 0:2. Diváci: 100. Poločas: 2:0.