Znovu se měnilo pořadí na průběžném prvním místě, kam se vrátil Stanislav Voženílek s 55 body, neboť Matěj Stránský (UO0055) v tomto kole výrazně chyboval, když skončil na -4 bodech.
1. místo
UO0092 Stanislav Voženílek, Choceň 5 55
2. místo
UO0072 Zdeněk Honza, Ústí n. O. 2 49
UO0081 Václav Krásný, Vysoké Mýto 2 49
4. místo
UO0001 Leoš Jantač, Lanškroun -1 47
5. místo
UO0029 Roman Špaček, Sopotnice 8 46
UO0070 Láďa Matoušek, Sruby 2 46
UO0055 Matěj Stránský, Řetová -4 46
8. místo
UO0045 Radoslav Kroupa, Ústí n. O. 2 43
UO0018 Miroslav Absolon st., Žamberk -4 43
UO0054 Silvie Stránská, Řetová -4 43
11. místo
UO0005 Vladimír Fikejs, Žamberk 8 40
UO0017 Antonín Pácha, Jablonné n. O. 5 40
UO0106 Bohuslav Johanides, Ústí n. O. 2 40
UO0086 Jakub Šedivý, Vysoké Mýto -4 40
15. místo
UO0103 Ladislav Kmoníček, Č. Třebová 5 37
UO0056 Radek Pešek, Dolní Libchavy 5 37
UO0019 Pavel Jedlinský, Sopotnice 2 37
UO0023 Luboš Jetmar, Ústí n. O. 2 37
UO0027 Miroslav Tesař, Česká Třebová -1 37
UO0043 Veronika Cinková, Č. Třebová -4 37
UO0053 Jiří Stránský, Řetová -4 37
22. místo
UO0111 Josef Diblík, Sopotnice 5 35
23. místo
UO0003 Filip Ditzel, Ostrov 8 34
UO0046 Tomáš Kroupa, Ústí n. O. 5 34
UO0088 Vladimír Mlynář, Klášterec nad Orlicí 5 34
UO0091 Lukáš Ješina, Sruby 2 34
UO0068 Markéta Matoušková, Vysoké Mýto 2 34
UO0058 Jiří Pešek, Dolní Libchavy 2 34
UO0071 Ludvík Sponner, Jaroslav 2 34
UO0040 Miroslav Chládek ml., Tatenice -1 34
UO0067 Radek Matoušek, Vysoké Mýto -1 34
32. místo
UO0109 Lucie Kovářová, Č. Třebová 2 32
UO0118 Dobroslav Srdínko, Ústí n. O. 2 32
34. místo
UO0100 Jan Přívratský, Č. Třebová 11 31
UO0052 Jindřiška Křížová, Dolní Sloupnice 8 31
UO0073 Ludmila Honzová, Ústí n. O. 5 31
UO0089 Stanislav Vrabec, Choceň 5 31
UO0034 Ivana Nováková, Ústí n. O. 2 31
UO0093 Jiří Šejna, Choceň -1 31
UO0010 Martin Štusák, Jablonné n. O. -1 31
UO0042 Tomáš Halbrštát, Letohrad -4 31
UO0011 Jiří Herynek, Rudoltice -7 31
UO0004 Ondřej Voleský, Ústí n. O. -7 31
44. místo
UO0115 Karel Halbrštát, Mistrovice 5 30
45. místo
UO0112 Roman Diblík, Sopotnice 5 29
UO0110 Martin Kaplan, Sopotnice 2 29
47. místo
UO0051 Petr Kříž, Dolní Sloupnice 5 28
UO0032 Pavel Bucháček, Řetová 2 28
UO0014 Jan Chládek, Rudoltice 2 28
UO0096 Lukáš Kmoníček, Č. Třebová 2 28
UO0013 Oldřich Kubík, Choceň 2 28
UO0107 Pavla Lejsková, Pardubice -1 28
UO0009 Milan Routek, Č. Třebová -1 28
UO0079 Václav Šplíchal, Vysoké Mýto -1 28
UO0031 Radim Trejtnar, Těchonín -1 28
UO0080 Evžen Filip, Vysoké Mýto -4 28
UO0063 Josef Khýn, Vysoké Mýto -4 28
UO0064 Marcela Vondřejcová, Vysoké Mýto -4 28
59. místo
UO0113 Libor Diblík, Sopotnice 2 26
UO0057 Josef Blažek, Hylváty 0 26
61. místo
UO0050 Tamara Brebisová, Žamberk 8 25
UO0097 Simona Kmoníčková, Č. Třebová 8 25
UO0098 Petr Bambušek, Rybník 5 25
UO0062 Iva Sedláková, Ústí n. O. 2 25
UO0035 Jiří Volf, Ústí n. O. 2 25
UO0044 Milan Eliáš, Č. Třebová -1 25
UO0039 Miroslav Chládek, Tatenice -1 25
UO0020 Pavlína Jedlinská, Sopotnice -1 25
UO0016 Marie Páchová, Jablonné n. O. -1 25
UO0069 Stáňa Matoušková, Sruby -4 25
71. místo
UO0099 Pavel Broulík, Třebovice 5 23
UO0114 Zdeněk Lukes, Ústí n. O. 2 23
UO0095 Jiří Držmíšek, Choceň 0 23
UO0104 Pavel Bambušek, Rybník -4 23
UO0119 Petr Němec, V. Mýto -4 23
UO0084 Michaela Šedivá, Vysoké Mýto -4 23
77. místo
UO0123 Ladislav Pop, Sopotnice 5 22
UO0076 Milan Šplíchal, Vysoké Mýto -1 22
UO0041 Lenka Halbrštátová, Letohrad -7 22
80. místo
UO0117 Kateřina Halbrštátová, Mistrovice -1 21
81. místo
UO0048 Hana Čečerová, Č. Třebová 2 20
82. místo
UO0085 Zdenek Ryant, Vysoké Mýto 5 19
UO0015 Jiří Frank, Trstěnice 2 19
UO0008 Pavel Krištof, Č. Třebová 2 19
UO0075 Jaroslav Ludvík, Ústí n. O. 2 19
UO0074 Zdeněk Honza ml., Ústí n. O. -1 19
UO0102 Petr Poldauf, Č. Třebová -1 19
UO0002 František Prokop, Lanškroun -1 19
UO0094 Milena Žižková, Choceň -1 19
90. místo
UO0108 František Kovář, Č. Třebová 2 17
UO0065 Roman Páral, Vysoké Mýto 2 17
92. místo
UO0022 Ivan Jetmar, Ústí n. O. 5 16
UO0049 Čeněk Brebis, Žamberk 2 16
UO0030 Jolana Špačková, Sopotnice 2 16
UO0038 Josef Stasiowski, Lanškroun -1 16
UO0105 František Janele, Svitavy -4 16
UO0090 Jana Vrabcová, Choceň -4 16
98. místo
UO0121 Nikol Khýnová-Doubková, V. Mýto 2 15
UO0116 Ludmila Halbrštátová, Mistrovice -1 15
100. místo
UO0025 Jan Král, Ústí n. O. 2 14
UO0026 Martin Ráb, Libchavy 2 14
102. místo
UO0036 Miroslav Absolon ml., Žamberk 5 13
UO0060 Michal Kolář, Ústí n. O. 2 13
UO0066 Miroslav Záleský, Tisová -1 13
UO0012 Štěpánka Kubové, Rudoltice -4 13
UO0061 Ivana Sedláková, Ústí n. O. -4 13
107. místo
UO0007 Oldřich Ezr ml., Rybník 0 12
UO0122 Božena Lukesová, Ústí n. O. -1 12
109. místo
UO0083 Hana Ryantová, Vysoké Mýto 5 11
UO0059 Josef Novák, Pardubice 0 11
111. místo
UO0021 Karel Dobroucký, Choceň 0 9
112. místo
UO0047 Jaroslav Nastoupil, Č. Třebová -1 8
113. místo
UO0101 Tomáš Krsička, Č. Třebová 2 7
UO0078 Barbora Filipová, Vysoké Mýto -1 7
115. místo
UO0006 Oldřich Ezr, Rybník -1 4
UO0028 Markéta Tesařová, Č. Třebová -1 4
UO0037 Pavel Stasiowski, Lanškroun -7 4
UO0082 Renata Tauchmanová, Vysoké Mýto -7 4
119. místo
UO0120 Andrej Olenočin, Lanškroun -1 3
UO0124 Květa Gabrielová, V. Mýto -4 3
121. místo
UO0024 Michal Chládek, Výprachtice 0 2
UO0077 Filip Ryant, Vysoké Mýto -1 2
123. – 125. místo
UO0033 Josef Lejsek, Pardubice 2 1
UO0087 Lukáš Rychtařík, Dobříkov 0 -1
UO0125 Jiří Gabriel, V. Mýto 0 -3

Výherci Janu Přívratskému gratulujeme a prosíme jej, aby se nám ozval na tel. č. 724 795 667 a domluvil se na převzetí výhry. Děkujeme