A je určitě dobře, že hosté si dva body odvezli. Po poločase vedli gólem Dvořáka z pokutového kopu. Po pauze domácí srovnali, avšak vzápětí šli do deseti a Semanín měl půlhodiny početní převahy. Jenže ji nedokázal dlouho zužitkovat. Bylo tomu naopak, protože Pomezí čtvrt hodiny před koncem vsítilo druhou branku. Na tahu byli hosté. Bojovností a vůlí po vyrovnání se jim podařilo zásluhou Hajdariho srovnat stav a dovést duel alespoň do penaltového rozstřelu. Ten Semanínu vyšel lépe.

Plný bodový zisk si přivezlo letohradské béčko z Kunčiny. Hráči měli výborný vstup do utkání. Už ve čtvrté minutě se prosadil Svoboda a poté jej podpořil Pokorný. Pak sice domácí snížili z penalty, ale náskok dvou branek vrátil rezervě Lorenc. Povedená práce z první půli málem vyšla vniveč, neboť hned z první akce po pauze Kunčina snížila. Na více nedosáhla.

Pouze béčko Vysokého Mýta prohrálo. Na domácí půdě nestačilo na Dolní Újezd. Po poločase se hrálo 1:1, ale v 53. minutě hosté odskočili a drželi si vedení až do závěrečných minut. Tři minuty před koncem jej navýšil Frňka z penalty. Domácí ještě stihli snížit gólem Štanglici a v samém závěru chtěli vyrovnat, ale času bylo zoufale málo. Mýto prohrálo poprvé po devadesáti minutách.

4. kolo

Kunčina – Letohrad B 2:3 (1:3). Branky: 23. Tlustoš z pen., 46. T. Brychta – 4. Svoboda, 20. Pokorný, 33. Lorenc. Rozhodčí: Hořínek. ŽK: 1:2. Diváci: 160. Letohrad B: Stejskal – Černohorský, Petráček, Pačínek, Vaníček – Mich. Janoušek, Sita, Pokorný, Lorenc, Dvořáček (89. Mar. Janoušek) – Svoboda (77. Černohous).

Vysoké Mýto B – Dolní Újezd 2:3 (1:1). Branky: 28. Chadima, 89. Štanglica – 20. a 87 z pen. Frňka, 53. Kopecký. Rozhodčí: Bleša. ŽK: 2:1. Diváci: 100. Vysoké Mýto B: Kovařík – Pecháček (67. Horáček), Škeřík, Krýda (90. Mráz), Chadima (46. Pospíšil, 73. Doležal), Valášek, M. Fišer, Štanglica, Hájek, Dostál (56. Surma), D. Fišer.

Pomezí – Semanín 2:2, penalty 4:5 (0:1). Branky: 55. Škáva, 75. Pořízka – 33. Dvořák z pen., 84. Hajdari. Rozhodčí: Papežík. ŽK: 4:3. ČK: 1:0 (58. Mička). Diváci: 100. Semanín: Šenkýř – Mazal, Kovář, Flídr, Nešický, Hajdari, Bednár, Šimek, Dvořák, Zadražil, Trčka (46. Pekník, 90. Kašpar).