OP II. třídy – Stavona
Výsledky 16. kola: Boříkovice – Sloupnice 0:2, Těchonín – Č. Heřmanice 2:0, Albrechtice – Rybník 0:1, Semanín – Žamberk B 4:0, Dolní Dobrouč – Brandýs n. O. 6:3, Tatenice – Sruby 1:2, Sopotnice – FC Jiskra 2008 B 3:0.
1. Sruby 16 15 0 1 0 42:9 46
2. Sloupnice 16 9 2 1 4 28:20 32
3. Sopotnice 16 9 1 1 5 42:25 30
4. D. Dobrouč 16 10 0 0 6 34:21 30
5. Semanín 16 9 0 2 5 32:20 29
6. Tatenice 16 7 3 1 5 28:20 28
7. Rybník 16 8 1 2 5 31:33 28
8. Jiskra 2008 B 16 6 2 2 6 23:27 24
9. Č. Heřmanice 16 5 1 1 9 25:33 18
10. Žamberk B 16 3 4 1 8 13:28 18
11. Boříkovice 16 4 2 1 9 23:27 17
12. Brandýs n. O. 16 3 3 2 8 26:41 17
13. Těchonín 16 3 0 2 11 22:44 11
14. Albrechtice 16 2 0 2 12 13:34 8

OP III. třídy
Výsledky 12. kola: Ústí nad Orlicí C – Žichlínek 3:2, Rudoltice – Helvíkovice 7:1, Kunvald – Dolní Čermná 4:3 PK, Luková – Kerhartice 3:0.
1. Rudoltice 11 7 1 1 2 36:15 24
2. Ústí n. O. C 11 7 1 1 2 26:17 24
3. Luková 11 7 1 0 3 17:10 23
4. D. Čermná 11 5 1 2 3 36:17 19
5. Žichlínek 11 6 0 1 4 32:20 19
6. Lichkov 10 4 1 2 3 21:15 16
7. Mistrovice 10 3 2 2 3 21:17 15
8. Kunvald 11 4 1 0 6 21:48 14
9. Kerhartice 11 3 2 0 6 22:22 13
10. Helvíkovice 11 0 2 2 7 13:43 6
Verměřovice B se ze soutěže odhlásily.

OP IV. třídy
Výsledky 16. kola: Albrechtice B – D. Třešňovec 1:3, Klášterec n. O. – Dlouhoňovice 2:1 PK, Libchavy B – Němčice 1:0.
1. Němčice 14 9 1 1 3 32:17 30
2. D. Třešňovec 14 9 0 2 3 35:15 29
3. Jehnědí 1980 13 7 2 1 3 36:32 26
4. Klášterec 13 4 3 1 5 27:20 19
5. Libchavy B 14 6 0 1 7 33:33 19
6. Albrechtice B 14 4 0 1 9 20:37 13
7. Dlouhoňovice 14 1 2 1 10 18:47 8

Zprávy OFS

Sportovně technická komise
1) Český pohár OFS Ústí nad Orlicí 2014: Byla odehrána čtvrfinálová utkání , výsledky jsou zveřejněny na webu OFS. Semifinále ČP: 8. května (17:00) Žichlínek – Semanín, Brandýs n. O. – Sruby. Obsazení rozhodčích provede KR OFS – Jiří Pavlas.
2) OP II. třídy: Utkání A1A1504 Žamberk B – Tatenice 6:0 (2:0): Neoprávněný start hráče 1.FC Žamberk B Pavla Hušky (v trestu DK OFS), ID 94030965. STK uděluje 1.FC Žamberk pokutu 500,-Kč, utkání se kontumuje ve prospěch Sokola Tatenice 3:0, za kontumaci pokuta 200,- Kč.
3) Doplatky vkladů: Boříkovice 500,- Kč, Sopotnice 500,- Kč, Vraclav/Dobříkov 500,- Kč. Doplatky byly splatné do 3. dubna 2014.
Disciplinární komise
Nepodmíněné tresty: Marek Hoško (FC Jiskra 2008 B) 1 SU od 30. března 2014 čl.19/1.
Žádost o změnu trestu: Vojtěch Procházka (Ústí C) žádost na podmíněný trest se zamítá.
Ostatní: V utkání č.A1A1504 Žamberk – Tatenice došlo k neoprávněnému startu hráče 1.FC Žamberk B Pavla Hušky, ID 94030965 (hráč je v trestu). Vedoucímu mužstva Janu Rolfovi ID 74030489, kapitánu Tomáši Kotyzovi ID 92062418 a hráči Pavlu Huškovi pozastavena činnost do projednání případu 10. dubna.