Řetová – Dlouhoňovice 4:3. Domácí začali náporem a už v 11. min. se po kolmici Poláka prosadil Lehký – 1:0. Řetová se ale z vedení dlouho neradovala. Po nedorozumění obrany vyrovnal v 17. min. Mikyska. Řetová se však stále tlačila dopředu a odměnou jí byla povedená střela Müllera, jenž se z osmnácti metrů trefil přímo do šibenice – 2:1. Po změně stran začali hosté náporem a po centru Sokola si Řetová dala vlastní gól. Jenže Dlouhoňovicím v utkání nebylo přáno jít do vedení. Po pěkné kombinaci se prosadil znovu Müller a Řetová vedla. Jestli hádáte, že Dlouhoňovice znovu vyrovnaly, hádáte správně. Macháček po špatném odkopu domácích srovnal na 3:3. V 86. min. se po centru Lehkého prosadil střídající Chudý a zajistil tři body domácím a smutnou cestu do Dlouhoňovic. Fakta – branky: Müller 2, Chudý, Lehký – Mikyska, vlastní, Macháček. Rozhodčí: Kodytek. Diváků: 200. Poločas: 2:1.

Králíky C – Těchonín 2:2. Vyrovnaný zápas plný emocí skončil překvapivou remízou. Fakta – branky: Hořínek, Zezulka – Špaček 2. Rozhodčí: Hanzl. ŽK: 1:3. Diváků: 80. Poločas: 1:2.

Žichlínek – Boříkovice 1:1. Utkání začalo z obou stran ve svižném tempu, v 6. min. domácí brankář vytáhl téměř jistý gól, na druhé straně domácí Pánek střelou z dálky nastřelil břevno a následná gólová dorážka nebyla uznána pro faul na brankáře. V 16. min. domácí kapitán Řehák pěknou střelou z dvaceti metrů otevřel skóre. Po obdržené brance byly Boříkovice mírně aktivnější a po dvou tyčích se v 69. min. dočkaly vyrovnávací branky, když se po zmatku před domácí brankou trefil Boura. Když Žichlínek následně nastřelil břevno, zápas dospěl k zasloužené remíze. Fakta – branky: Řehák – Boura. Rozhodčí: Pavlas. ŽK: 2:2. Poločas: 1:1.

Č. Heřmanice – Rudoltice 2:2. Domácí se ujali vedení po utěšené střele Řeháka ze třiceti metrů. Hostím se podařilo vyrovnat po přestávce díky hlavičce Beneše. Jůva dostal ale do vedení znovu Heřmanice a když před koncem odmítl vedení pojistit z penalty Stříteský, přišel trest. V 85. min. využil výhodu pokutového Kopu Macháček a srovnal na 2:2. Fakta – branky: Řehák, Jůva – Beneš, Macháček z pen. Rozhodčí: Pecza. ŽK: 3:2. Poločas: 1:0.
D. Třešňovec – Libchavy B 1:4.

Luková – Dobříkov B 3:4. Lepší první poločas měla Luková. Střelou Duspivy se dostala do vedení 1:0. Ve druhé půli se prosadil Duspiva po přímém kopu znovu a Luková vedla už 2:0. Jenže poslední půlhodina patřila Dobříkovu. V rozmezí 57. – 68. min. otočil stav třemi góly na 2:3. Poté přidal po volejbalovém zákroku Blažka gól Zachař z penalty a zdálo se, že je hotovo. Omyl. Domácí v devíti vybojovali také pokutový kop a Duspiva třetím gólem, snížil na 3:4. Dobříkov si výsledek už pohlídal. Fakta – branky: Duspiva 3 – Houžvička, Zahradník, Barták, Zachař z pen. Rozhodčí: Rot. ŽK: 7:2. ČK: 2:0 (Šebrle, Blažek). Diváků: 120. Poločas: 1:0.