2. kolo, 11. a 12. srpna

Těchonín – Žichlínek, Řetová – Dolní Třešňovec (oba SO, 16.00), Dolní Čermná – Dobříkov B (v Dobříkově), Němčice – Boříkovice, Dlouhoňovice – České Heřmanice (vše NE, 16.00), Libchavy B – Kunvald (NE, 17.00).

3. kolo, 18. a 19. srpna

Boříkovice – Těchonín, Kunvald – Dolní Čermná (oba SO, 16.00), Dobříkov B – Němčice (NE, 10.00), Dolní Třešňovec – Libchavy B, Č. Heřmanice – Řetová, Žichlínek – Dlouhoňovice (vše NE, 16.00).

4. kolo, 25. a 26. srpna

Těchonín – Dobříkov B (So, 16.00), Němčice – Kunvald, Dlouhoňovice – Boříkovice, Řetová – Žichlínek, Dolní Třešňovec – České Heřmanice (vše NE, 16.00), Libchavy B – Dolní Čermná (NE, 17.00).

5. kolo, 1. a 2. září

Boříkovice – Řetová, Kunvald – Těchonín (oba SO, 16.00), Dolní Čermná – Němčice (SO, 17.00), Dobříkov B – Dlouhoňovice (NE, 10.00), České Heřmanice – Libchavy B, Žichlínek – Dolní Třešňovec (oba NE, 16.00).

6. kolo, 8. a 9. září

Těchonín – Dolní Čermná (So, 16.00), Dlouhoňovice – Kunvald, Řetová – Dobříkov B, Dolní Třešňovec – Boříkovice, Č. Heřmanice – Žichlínek (vše NE, 16.00), Libchavy B – Němčice (NE, 17.00).

7. kolo, 15. a 16. září

Boříkovice – České Heřmanice, Kunvald – Řetová (oba SO, 16.00), Dolní Čermná – Dlouhoňovice (SO, 16.30), Dobříkov B – Dolní Třešňovec (NE, 10.00), Žichlínek – Libchavy B, Němčice – Těchonín (oba NE, 16.00).

8. kolo, 22. a 23. září

Dlouhoňovice – Němčice, Řetová – Dolní Čermná, Dolní Třešňovec – Kunvald, České Heřmanice – Dobříkov B, Žichlínek – Boříkovice (vše NE, 16.00), Libchavy B – Těchonín (NE, 16.30).

9. kolo, 29. a 30. září

Boříkovice – Libchavy B, Kunvald – České Heřmanice, Těchonín – Dlouhoňovice, Dolní Čermná – Dolní Třešňovec (vše SO, 16.00),Dobříkov B – Žichlínek (NE, 10.00), Němčice – Řetová (NE, 16.00).

10. kolo, 6. a 7. října

Boříkovice – Dobříkov B (SO, 16.00), Libchavy B – Dlouhoňovice, Řetová – Těchonín, Dolní Třešňovec – Němčice, České Heřmanice – Dolní Čermná, Žichlínek – Kunvald (vše NE, 16.00).

11. kolo, 13. a 14.října

Kunvald – Boříkovice, Dolní Čermná – Žichlínek, Těchonín – Dolní Třešňovec (vše SO, 16.00), Dobříkov B – Libchavy B (NE, 10.00), Němčice – České Heřmanice, Dlouhoňovice – Řetová (oba NE, 16.00).

1. kolo, 20. a 21. října

Boříkovice – Dolní Čermná (SO, 15.30), Dobříkov B – Kunvald (NE, 10.00), Řetová – Libchavy B, Dolní Třešňovec – Dlouhoňovice, České Heřmanice – Těchonín, Žichlínek – Němčice (vše NE, 15.30).