Boříkovice – Tatenice 4:1
Domácí rozhodli o své výhře již v první půli. Nejprve se po úniku za obranu prosadil Jakub Dušek, o chvíli později si jeho střelu srazil brankář do brány podruhé. Na 3:0 navýšil po pěkné kombinaci zcela osamocený Krejčí. Po přestávce snížil Tareš, ale výhru pečetil z pokutového kopu Šponar.
Fakta – branky: Jakub Dušek 2, Krejčí, Martin Šponar – Tareš. Rozhodčí: Smola. ŽK: 1:3. Diváci: 150. Poločas: 3:0.

Rybník – Těchonín 5:0
Rybník začal zostra. Ve 4. minutě zastavila hlavičku Škroba až síť – 1:0. Poté střílel z dálky Vomáčka, brankář Vašata míč neudržel a Milkovič se z dorážky nemýlil. Na druhé straně zahrozil dvakrát Hynek, ale bez úspěchu. Další branky padaly po přestávce. V 60. minutě se trefil Hůlka a na konečných 5:0 zvýšili Felcman s Jandou v posledních minutách.
Fakta – branky: Škrob, Milkovič, Hůlka, Felcman, Janda. Rozhodčí: Pecza. ŽK: 4:2. Diváci: 150. Poločas: 2:0.

Brandýs n. O. – FC Jiskra B 3:1
Utkání začalo útočně z obou stran a konec první čtvrthodiny ukončil přímý kop hostů z 18 metrů, kdy skákavá střela Jurenky zapadla do branky – 0:1. Brandýs následně přitopil pod kotlem, měl místy drtivou převahu, ale šance zůstaly nevyužity. To pokračovalo i ve druhé půli s tím rozdílem, že domácí se začali prosazovat. Jako první to byl Šroler přízemní střelou v 62. minutě. Výsledek otočil z přímého kopu Zhorela a definitivní podobu výsledku dal čtyři minuty před koncem Moudrý.
Fakta – branky: Šroler, Zhorela, Moudrý – Jurenka. Rozhodčí: Dvořák. ŽK: 0:2. Diváci: 90. Poločas: 0:1.

Sloupnice – Sopotnice 5:0
Zápas rozhodně nepřinesl očekávaný souboj o přední místa tabulky okresního přeboru. Domácí nedovolili hostům vůbec nic. Utkání se vydařilo hrajícímu trenérovi Vondrovi, který tři branky vstřelil a na další přihrál Jelínkovi. Dvě branky padly po úniku a oklamání brankáře, jedna z trestného kopu. Pátou branku vstřelil po rohu Mikulecký.
Fakta – branky: Vondra 3, Jelínek, Mikulecký. Rozhodčí: Baťa. ŽK: 0:2. Diváci: 150. Poločas: 3:0.

Dolní Dobrouč – Semanín 1:2
Utkání dobré fotbalové úrovně pro sebe rozhodli šťastnější hosté. Domácí dohrávali druhý poločas o deseti, ale v závěru spálili tři velké gólové šance.
Fakta – branky: Mir. Ryšavý – Dvořák, Votřel. Rozhodčí: Chadima. ŽK: 5:3. ČK: 1:0. Diváci: 80. Poločas: 1:1.

Žamberk B – Č. Heřmanice 3:0
Přímý souboj o záchranu lépe rozehráli domácí. Hned v úvodu dobře zasáhl heřmanický brankář Kuta při trestném kopu Molnára a vyznamenal se proti Peškově hlavičce. Při Menzelově průniku v 17. minutě zatáhl za záchrannou brzdu kapitán Ač, z nařízené penalty V. Huška nezaváhal. V závěru poločasu zvýšil vedení umístěnou střelou k tyči P. Huška. Stínem bylo nepříjemné zranění hostujícího V. Very těsně před přestávkou. Po hodině hry si připsal třetí zásah rezervy Plundra, řadu dalších příležitostí domácí ještě zahodili.
Fakta – branky: V. Huška z penalty, P. Huška st., Plundra. Rozhodčí: Kylar. ŽK: 1:4. Diváci: 100. Poločas: 2:0.

Albrechtice – Sruby 0:2