Dvůr Králové - Vysoké Mýto 2:0

Fotbalisté Vysokého Mýta si do Dvora Králové přijeli pro třetí porážku v řadě. Domácí nastoupili s vědomím, že i zisk dvou bodů jim dopředu zajistí záchranu divizní příslušnosti pro příští ročník. Do zápasu vlétli s elánem, který vygradoval v úvodní gól Kruliše. Poté se hra vyrovnala, ale mnoho šancí k vidění nebylo. Až po hodině hry se důraznou dorážkou prosadil Tauchman a o vítězi kvalitní partie bylo rozhodnuto.

Fakta – branky: 10. Kruliš, 63. Tauchman. Rozhodčí: M. Novotný. ŽK: 2:2. Diváci: 300. Poločas: 1:0. TJ Dvůr Králové: J. Vaníček – Picha, Kruliš (29. Podolník), Macháček, Tomeš – Karal – Vitebský (77. Janouch), Tauchman (87. Josef Dvořák), O. Vaníček, Křížek – Hruška. SK Vysoké Mýto: Černík – Škeřík, Jan Dvořák, Valášek, Žák (64. Fišer) – Hájek (57. Benda), Tomášek, Wimmer, Kopřiva (81. Fikejz), Štanglica (69. Motl) – Štěpánek.

Chrastava - Živanice 1:7

Už je to uděláno, už je to hotovo! Živaničtí fotbalisté oslaví šedesátiny klubu premiérovým postupem do ČFL. Na půdě zachraňující se Chrastavy ale začaly špatně. Jejich odpověď na vedoucí branku soupeře byla zdrcující. Na sedmi gólech svého týmu se podělili pouze tři střelci. Hattrick zkompletoval David Pánek. Dvakrát se trefili Hundák a Ujec.

Fakta – branky: 13. Beneš – 15., 18. a 48 z penalty D. Pánek, 20. a 70. Hundák, 29. a 38. M. Ujec. Rozhodčí: Mudra. ŽK: 1:0. Diváci: 150. Poločas: 1:5. Sokol Živanice: Vašíček – Buriánek (84. Trupl), Zdeňka, Motyčka, Polák – Hundák (71. Petrus), Gorol (80. Novotný), Herzán, T. Kakrda – M. Ujec (72. F. Pánek), D. Pánek (74. Staněk).

Turnov - Kratonohy 3:0

Hostujícím „sršňům“ se zápas v Turnově výsledkově vůbec nepovedl. Už po prvním poločase prohrávali, když se ve 24. minutě trefil exligista Papoušek. Po změně stran na to domácí tým navázal dalšími dvěma brankami v podání Horáka z penalty a Havla.

Fakta – branky: 24. Papoušek, 55. z pen. Horák, 86. P. Havel. Rozhodčí: Braun. ŽK: 0:3. Diváci: 205. Poločas: 1:0. FK Kratonohy: Mačí – Strasser (46. Krejčík), Kabeláč, Kouřil, Kábrt (73. Trnka) – O. Kraják, D. Čada, Brunclík (73. Haupt), D. Novák – Štoček, Ličman (46. Jimmy).

Mšeno - Pardubice B 2:2, pen. 8:7

Domácí si vypracovali daleko více šancí. Nicméně dlouho to vypadalo na plný zisk rezervy. Čtyři minuty před koncem už ale hostující obrana nápor nevydržela.

Fakta – branky: 23. Nulíček, 86. Koblížek – 10. a 42. Šafařík. Rozhodčí: Bačo. Bez karet. Diváci: 120. Poločas: 1:2. FK Pardubice B: Letáček – Spěvák (59. Zelinka), Lněnička, Řehák, Zelenka – Jarosz, Gašpar (79. Jirásek), Kudrna, Novák (74. Barbarič) – Šafařík (64. Vašek), Huf.

Zbuzany - Letohrad 1:0

Prakticky s jistotou se fotbalisté Letohradu po letošní sezoně rozloučí s divizní příslušností. Nepovedený ročník jen umocnila porážka ve Zbuzanech, kde hosté prohráli gólem z 58. minuty a potvrdili, že na hřištích soupeřů se jim výsledkově nedaří.

Fakta – branky: 58. Klesa. Rozhodčí: Švagr. ŽK: 2:2. Diváci: 10. Poločas: 0:0. FK Letohrad: Volšík – P. Štěpán, Jeníček, Vaniš, Krystl (63. Černohorský) – J. Štěpán, Tichý, Čada, Šponar (77. Lorenc) – Kabourek, Jedlička.

Trutnov - Čáslav 1:1, pen. 2:4

Definitivu záchrany dal v sobotu Trutnovu již dopolední výsledek ze Zbuzan. Domácí ztráta tak hráče nemusela tolik mrzet.

Fakta – branky: 79. Holubec – 20. Jícha. Rozhodčí: Kvaček. ŽK: 2:6. Diváci: 125. Poločas: 0:1. MFK Trutnov: Šťastný – O. Tobiáš, Kovář, Makovský, Mařas – Zezula, P. Holubec, J. Matějka, J. Tobiáš (76. Hejna) – M. Kejzlar, Brejcha (80. Handlíř).

Česká fotbalová liga: TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - FK Slavoj Vyšehrad.
ČFL: Převýšovští přehráli sestupující Nymburk

Další výsledky: Admira Praha – Vykáň 1:4, Kolín – Brandýs n. L. 2:1.