Delegován byl na zápas Klášterce s Němčicemi a pustil se do toho zostra. I samotní hráči se zrovna „nemilovali". Domácí to odskákali osmi žlutými, hosté pěti a navrch jednou červenou. Konečný výsledek více potěšil domácí, když zvítězili 2:1.
Náskok pěti bodů mají Tatenice v čele tabulky. Rozhodlo o tom jejich vítězství v derby se Žichlínkem, které sledovalo přes 350 diváků, a zároveň překvapivá porážka žamberské rezervy na pokutové kopy s béčkem Jiskry. Oba celky vyšly v základní hrací době střelecky naprázdno. Remízou skončil i duel v Sopotnici, kam přijel Brandýs. Střelecky se přetahovali domácí Jiroušek a hostující Sloupenský. Po penaltách byli spokojenější hosté.
I v dalších dvou utkáních se radovala mužstva, jež musela ven. Těsnou výhru 1:0 si přivezly České Heřmanice z Rudoltic. Dolní Dobrouč byla na půdě posledních Mistrovic produktivnější. Ty se trápí a ze šedi je nedostal ani sobotní mač. Hosté brzo vedli, vyrovnání obstaral Jansa, ale to bylo ze strany domácích vše. Další góly stříleli pouze hráči Dobrouče.
Příliš pozitiv není po víkendu v Dolní Čermné. Porážka v Rybníku byla už pátá. Zato Rybník to má v současnosti „fifty – fifty", čtyři výhry, čtyři porážky, tedy dvanáct bodů.

Mistrovice – Dolní Dobrouč 1:4
Fakta – branky: 15. Jansa – 22. a 87. Hynek, 5. Skalický, 78. Kubíček. Rozhodčí: Serbousek. ŽK: 0:3. Diváci: 150. Poločas: 1:2.
Rybník – Dolní Čermná 2:0
Fakta – branky: 18. Beránek, 75. Felcman. Rozhodčí: Stolín. ŽK: 1:2. ČK: 0:1. Diváci: 150. Poločas: 1:0.
Rudoltice – České Heřmanice 0:1
Fakta – branky: 58. Pospíšil. Rozhodčí: Habrda. ŽK: 0:3. Diváci: 50. Poločas: 0:0.
Žamberk B – FC Jiskra B 0:0 penalty 2:4
Fakta – rozhodčí: Doskočil. ŽK: 3:2. Diváci: 60. Poločas: 0:0.
Klášterec nad Orlicí – Němčice 2:1
Fakta – branky: 30. M. Fišer, 66. Sabota – 74. Matoušek. Rozhodčí: Vrba. ŽK: 8:5. ČK: 0:1. Diváci: 110. Poločas: 1:0.
Sopotnice – Brandýs nad Orlicí 2:2 penalty 6:7
Fakta – branky: 54. a 84. Jiroušek – 14. a 79. Sloupenský. Rozhodčí: Kerhát. ŽK: 2:4. Diváci: 80. Poločas: 0:1.
Tatenice – Žichlínek 1:0
Fakta – branky: 30. Smrkal. Rozhodčí: Dvořák. ŽK: 1:2. Diváci: 351. Poločas: 1:0.