I. B třída
D. Dobrouč – Březová 2:6
Dobře hrající hosté ukázali, proč jsou v čele tabulky. Už od 2. min. vedli. Domácí Švercl sice vyrovnal a jeho spoluhráči několik nadějných příležitostí spálili. Jenže Březová dokázala svůj um do přestávky ještě třikrát a odcházela do kabin s vedením 4:1. Řehák po obrátce korigoval na 2:4, ale hosté drama nepřipustili. Dvěma brankami zvýšili na konečných 2:6. Fakta – branky: Švercl, Řehák – Bednář 2, Ehrenberger, Švec, Mikolín, Jež. Rozhodčí: Jehlička. Bez karet. Diváci: 60. Poločas: 0:4.
Pomezí – Česká Třebová B 8:0
Brankáře hostí Hotmara „načal“ jako první Nespěšný a dvakrát si ho „povodil jako zajíce“. Pomezí bylo při chuti a po změně stran se na branku soupeře valil jeden útok za druhým. Hra kočky s myší skončila na „osmičce“, účet uzavřel nevídanou dělovkou pod břevno opět Nespěšný. Fakta – branky: Nespěšný 3, Krajíček 2, Šedý, Kotouček, P. Pecina. Rozhodčí Vodák. ŽK: 0:2. Diváci: 30. Poločas 2:0.
Svitavy B – Ústí n. O. B 2:2
Bojovné vyrovnané utkání zahájili lépe domácí a ve 30. minutě proměnil gólman Kavalír penaltu. Hostím se podařilo vyrovnat, když se zblízka prosadil Bartakovič. V nástupu do druhé půle strhl kanonýr Zachař vedení na ústeckou stranu, ale brzy bylo znovu srovnáno zásluhou hezkého uvolnění a přesného zakončení v podání Brandejse. Fakta – branky: Kavalír, Brandejs – Bartakovič, Zachař. Rozhodčí: Řehák. ŽK: 2:3. Diváci: 80. Poločas 1:1.
V. Mýto B – Cerekvice 0:3
Hosté se od zahajovacího hvizdu zakousli do svého soupeře a po několika šancích je v 15. min. poslal do vedení Vondra hlavou po rohu Zemana. Stejná situace předcházela druhému zásahu, se štěstím skóroval Růžek. Ve 34. min. vysunul Řehák krásným pasem Flídra a bylo rozhodnuto – 0:3. Fakta – branky: Vondra, Růžek, Flídr. Rozhodčí: Zavřel. ŽK: 3:2. ČK 1:0. Diváci: 80.
Sloupnice – Rychnov n. M. 0:1
Již ve 12. min. zápasu se hosté ujali vedení, když se po chybě obrany trefil Kylar. Poté převzali iniciativu domácí a v 18. min. šel sám na bránu Wasserbauer, brankáře hostí však nepřekonal. Převaha Sloupnice se stupňovala a v závěrečné půlhodině měla velký tlak, jenže pokusy Bednáře a Jelínka zneškodnil výborně chytající Pánik. Fakta – branka: Kylar. Rozhodčí: Vodrážka. Poločas: 0:1.
Libchavy – Verměřovice 4:0
Do vedení se dostali domácí po přísné penaltě, kterou proměnil v 7. min. Stejskal. Snažení hostí o odpověď většinou končilo na hranici velkého vápna, a tak když se do poločasu prosadil hlavou Martinák, vedly Libchavy 2:0. Po pauze našel Stejskal znovu hlavu střelce Martináka a bylo to 3:0. Na druhé straně byl ke gólu blízko Růžička, jenže nastřelil jenom břevno. Definitivní tečku za zápasem udělal čtvrtým gólem ve verměřovické síti Kopfštein. Fakta – branky: Martinák 2, Stejskal z pen., Kopfštein. Rozhodčí: Šlor. ŽK: 4:1. Diváci: 100. Poločas: 2:0.
Zámrsk – AFK Chrudim B 1:0
Hosté si po zápase stěžovali na výkon trojice rozhodčích. Proti čtrnácti se prý hrát nedá. Fakta – branka: Páral. Poločas: 1:0.
Polička B – Králíky/ Č. V. 1:2
Domácí béčko postrádalo v dohrávce štěstí, které si vybralo o víkendu v Rychnově. Jeho hře chyběla, na rozdíl od soupeře, potřebná efektivita a nepříznivý vývoj zápasu nedokázalo zvrátit. Fakta – branky: Kučera – Janků z pen., Pohanka. Rozhodčí: O. Brychta. ŽK: 1:3. Diváci: 70. Poločas: 0:1.

OP IV třídy

Luková – Jehnědí 6:1
Fakta – branky: Šebrle 3, Vondráček, Ptáček, Duspiva – Martinec. Rozhodčí: Rot. ŽK: 0:3. ČK: 0:1 (Najman). Diváci: 30. Poločas: 2:0.

(ry, rh, re)