V jednom z nich bojovala rezerva České Třebové v derby s Verměřovicemi o udržení se v soutěži. K jistotě záchrany museli domácí fotbalisté nutně vyhrát.

Výsledky dalších nedělních utkání Pomezí – Králíky a Zámrsk – Horní Újezd přineseme v úterním vydání Orlického deníku.

Česká Třebová B – Verměřovice 2:0 (0:0)

V první půli měli domácí několik vyložených šancí, které však neproměnili. Tu největší spálil ve 25. minutě Zadražil, když nastřelil spojnici břevna a tyče verměřovické branky. Po bezbrankovém poločasu tak otevřel skóre utkání v 55. minutě po přímém kopu z hranice pokutového území Švec. Pojistku vítězství přidal v 82. minutě Gremlica, který proměnil pokutový kop nařízený za faul ve vápně. Hosté, kteří sestupují zpět do okresního přeboru II. třídy, se k vyložené gólové šanci nedostali.

Fakta – branky: Švec, Gremlica. Rozhodčí: Němeček ŽK: 0:1. Diváků: 100. Česká Třebová B: Křivka – Tomáš Keprt, Kocanda, Mazura, Jakš, Kubásek, Voleský, Zadražil, Ondřej Keprt, Hudač, Švec (Hurt, Gremlica, Urbanec). Verměřovice: Mikula – Faltus, Nastoupil, Tlapák, Vacek, Pražák, Janků, Chládek, Zdeněk Růžička, Kmeť, Marek (M. Růžička, Smejkal).