Boříkovice – D. Dobrouč 5:0
Úvod utkání byl nervózní, domácí se tlačili před branku hostí, a ti naopak hrozili střelami z dálky. Ve 30. minutě vystřelil Štencl, míč brankář pouze vyrazil a dobíhající Tomek ho vrátil do branky. Druhý gól přidal Štencl přesnou střelou k tyči. I další povedená rána Štencla skončila v síti a Boříkovice vedly už tři nula. Trenérovi domácích vyšlo i střídání, neboť Krejčí hned po příchodu na trávník zavěsil hlavou. Na konečných 5:0 upravil Štencl, který pak mohl ještě přidat svůj čtvrtý zásah, ale neproměnil pokutový kop.
Fakta – branky: Štencl 3, Tomek, Krejčí. Rozhodčí: Komínek. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 2:0.

Albrechtice – Č. Heřmanice 2:3
Fakta – branky: Šnír, D. Kollert – Chleboun 2, Němec. ŽK: 2:3. Diváci: 70. Poločas: 1:3.

Sruby – FC Jiskra B 1:0
V posledním střetnutí sezony se podařilo Srubům dotáhnout sérii bez porážky a v celém ročníku ztratily body jen po třech remízách. Domácí měli v utkání převahu, ale některé pěkné akce nedokázali přetavit v gól. Větší šance už přišly ve druhé půli. V 50. minutě pálil Synek do břevna. Jedinou branku zaznamenal Vrabec o šest minut později. Když se neujala ani hlavička Simona, skončil zápas 1:0.
Po zápase obdrželi domácí pohár pro vítěze okresního přeboru pro sezonu 2013/14.
Fakta – branky: Vrabec. Rozhodčí: Řehák. Bez karet. Diváci: 60. Poločas: 0:0.

Žamberk B – Sopotnice 6:0
Do existenčního zápasu o záchranu vstoupila rezerva rázně. Už v 7. minutě otevřela skóre Molnárova hlavička. Ve 21. minutě skončila v brance Peškova dorážka a po vyšachování obrany přidal třetí zásah P. Huška starší. Nástup do druhého dějství patřil hostům, kteří své příležitosti nedotáhli do úspěšného konce. Třemi rychlými brankami po hodině hry pak rezerva definitivně rozptýlila všechny obavy a v posledním zápase sezony alespoň částečně napravila pošramocený dojem z nevydařeného jara.
Fakta – branky: Pešek 2, P. Huška st. 2, Molnár, P. Huška ml. Rozhodčí: Lukes. ŽK: 3:4. Diváci: 90. Poločas: 3:0.

Rybník – Semanín 1:0 PK
Po opatrném začátku zahrozili jako první hosté. Bednára vychytal Suk, Šimek pálil nad. Na druhé straně střílel Mar. Kareš, jeho ránu vyrazil Kašpar. Větší šance přišly po přestávce. Tu největší zazdil Hůlka, když sám před gólmanem nedokázal dostat míč do branky. Blízko brance byli i Semanínští, když po střele Šimka zvonila tyč. Na penalty vyhrál Rybník 5:3, když Suk chytil pokus Síbrta.
Fakta – rozhodčí: Hejl. ŽK: 1:3. Diváci: 250. Poločas: 0:0.

Brandýs n. O. – Těchonín 4:3 PK
Fotbalisté Brandýsa začali výborně a po dvou gólech Moudrého vedli 2:0. Hosté ve 22. minutě snížili, ale o chvíli později Hruša znovu vrátil domácím dvougólový náskok. Ten se však do poločasu rozplynul. V samotném závěru Těchonín vyrovnal. Brandýs ve druhé půli neproměnil pokutový kop, zahodil i další šance a utkání dospělo až k penaltám. Série se zastavila na poměru 8:7.
Fakta – branky: Moudrý 2, Hruša – Kovanda 2, Faltus. Rozhodčí: Ropek. Bez karet. Diváci: 100. Poločas: 3:3.

Sloupnice – Tatenice 3:2
V prvním poločase byli domácí lepším týmem, rychle se dostali do vedení, když v páté minutě střílel Bednář a po půlhodině hry zvýšil na 2:0 Nguyen po přihrávce Vondry. Když v šedesáté minutě zvýšil Vondra už na 3:0 a Sloupenští měli i další šance, zdálo se utkání rozhodnuté. Domácí však při útočení zapomínali na obranu, což dvakrát potrestal tatenický Vítek.
Fakta – branky: Bednář, Nguyen, Vondra – Vítek 2. Rozhodčí: Stolín. ŽK: 1:0. Diváci: 70. Poločas: 2:0.

1. Sruby 26 23 0 3 0 74:15 72
2. Sloupnice 26 14 5 1 6 50:34 53
3. Semanín 26 15 2 3 6 52:28 52
4. Rybník 26 11 5 3 7 52:46 46
5. Sopotnice 26 13 1 1 11 60:58 42
6. D. Dobrouč 26 13 0 2 11 49:42 41
7. Tatenice 26 10 4 2 10 45:41 40
8. Brandýs n. O. 26 8 4 4 10 50:61 36