Přelouč – Česká Třebová B 4:1 (1:1)
Domácí byli od úvodu aktivnější, ale jako první udeřila rezerva. V 18. minutě podnikla po zaváhání soupeře rychlý brejk a Pešina obstřelil špatně postaveného brankáře. Na vyrovnání čekali fanoušci dvacet minut. Hladík uvolnil Cichru, a ten pálil z rohu velkého vápna přesně k tyči. Po přestávce se zápas změnil v představení jednoho muže. V 50. minutě Pištora zatáhl míč po straně, předložil ho před bránu, kde se Vančura nemýlil. Hosté vyrovnali hru a domácí dvakrát od pohromy zachránil Konvalina. Závěr zvládla Přelouč brilantně. V 83. minutě využil Vančura kiksu gólmana a stejný hráč o šest minut později přeloboval Hotmara po pohledné kombinaci uprostřed hřiště.
Fakta – branky: Vančura 3, Cichra – Pešina. Rozhodčí: Šlor. ŽK: 2:1. Diváci: 130. Poločas: 1:1.

Vysoké Mýto B – Hlinsko B 0:0 (0:0) penalty 6:7
Poslední utkání podzimu nevyšlo fotbalistům vysokomýtské rezervy. Proti poslednímu celku tabulky nenašli za celý zápas recept na to jak překonat gólmana. Tudíž o osudu duelu rozhodly až pokutové kopy. Úspěšnější byli hosté a připravili domácím první porážku na svém stadionu. Předtím Mýto nenašlo na své půdě přemožitele.

1. Slatiňany           ⋌ 13 8 2 0  3 38:16 28
2. Přelouč             ⋌ 13 7 2 1  3 32:15 26
3. Chrudim C         ⋌ 13 7 1 1  4 26:18 24
4. Č. Třebová B      ⋌ 13 6 2 1  4 23:24 23
5. Vysoké Mýto B    ⋌ 13 6 1 2  4 22:19 22
6. Pomezí              ⋌ 13 5 2 2  4 24:17 21
7. Načešice            ⋌ 13 6 1 1  5 25:26 21
8. Staré Hradiště    ⋌ 13 5 2 1  5 17:18 20