D. Třešňovec – Verměřovice B 3:0
V Třešňovci bylo o výsledku jasno už po první půli. Fakta – branky: Kost, Ambrož z pen., Šilar. Rozhodčí: Šejna. Poločas: 2:0.

Kerhartice B – Ústí C 2:2, PK: 2:4
Fakta – branky: Kalousek, Fischer – Zachař, Procházka. Rozhodčí: Hejl. ŽK: 2:2. Diváci: 100. Poločas: 1:0.

Albrechtice B – Dlouhoňovice 2:0
Fakta – banky: P. Šnír, Řehák. Rozhodčí: Hovorka. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 0:0.

Jehnědí – Libchavy B 0:2
Hrál se vyrovnaný zápas, ve kterém domácí zahodili několik šancí. Hosté se po chybě obrany ujali vedení, další hrubá chyba znamenala vedení hostí 2:0. Jehnědí mělo smůlu, hodně šancí spálilo. Fakta – branky:  Dostál, Špína.  Rozhodčí: Prokop. ŽK: 1:2. Diváci: 60. Poločas: 0:0.

Němčice – Tatenice B 2:0
Domácí měli převahu,  hosté nevystřelili za celé utkání jedinkrát na bránu, a tak je výsledek 2:0 spravedlivý a pro tatenickou rezervu ještě milosrdný.  Fakta – branky:  Suchánek, Pavliš. Rozhodčí: Zuzík.  ŽK: 2:1.  Diváci: 80. Poločas: 1:0.  (bed)