Kunčina – Lanškroun B 3:4
V pohledném utkání plném šancí začali domácí dobře a v 19. minutě po pěkné souhře otevřel účet Švanda. Potom však začal úřadovat Petruň. Nejprve umístěnou střelou z vápna vyrovnal, aby hned za chvilku zakončil do odkryté svatyně na 1:2. „Do šatny" se povedlo srovnat dorážejícímu Pešavovi po rohovém kopu.
Po změně stran dokonal obrat na 3:2 z trestného kopu J. Spálenský, ale hosté odpověděli a během šesti minut Doležal a znovu Petruň otočili vývoj – 3:4. Domácí vrhli všechny síly do útoku, slušné šance na vyrovnání měli T. Brychta i Pařil, jenže střelecké štěstí se od nich odvrátilo.
Fakta – branky: Švanda, Pešava, J. Spálenský – Petruň 3, Doležal. Rozhodčí: Halva. Poločas: 2:2.

Polička B – Jablonné 2:1
V zajímavém střetnutí měli úvodní gól na kopačce domácí, ale Stodola, Dobeš a Pavliš svoje šance neproměnili. Potom se začali svými rychlými výpady osmělovat hosté, ale dvakrát je vychytal mladík Lánský.
V nástupu do druhé půle o sobě dal vědět Valta, ale jeho excelentně zahraný trestný kop snad ještě lepším zákrokem vytáhl na roh gólman hostů Šlahora. Skóre otevřel na druhé straně lobem ze 30 metrů Solar – 0:1. Pak ale na hřiště vletěl Novozélanďan Rattanong a začal dělat soupeři problémy. V 74. minutě vyzpovídal u lajny dva zadáky a ideálně našel ve vápně Leinwebera – 1:1. Poličští nato ovládli hru a v 84. minutě po obrovském závaru v šestnáctce rozhodl Pavliš, který míč do branky doslova propasíroval.
Fakta – branky: Leinweber, Pavliš – Solar. Rozhodčí: Bačina. Poločas: 0:0.

Janov – Ústí n. O. B 4:2
Domácím se duel vydařil. V 10. minutě se z penalty po faulu na Kramáře ujali Knapem vedení. Hned vzápětí školácky spálil tutovku Bureš, na druhé straně si centr srazil do vlastní sítě L. Zvěřina. Bureš si vše vynahradil ve 20. minutě, kdy pláchl svým strážcům a dal na 2:1. Netrvalo však dlouho a výborný Skalický vyrovnal, aby se ve 32. minutě podruhé prosadil Bureš a do kabin odcházeli spokojenější Janovští. Začátek druhého poločasu patřil rezervě, ale vyloženou možnost si nevypracovala. Rozhodující byla 70. minuta, Skalický vyzrál na ofsajdovou past a řítil se sám na Pešinu, jeho skvělý zákrok však zabránil vyrovnání. V 84. minutě A. Zvěřina uklidnil domácí. Ti kromě čtyř gólů nastřelili ještě čtyřikrát tyč a vyhráli zaslouženě.
Fakta – branky: Bureš 2, Knap z penalty, A. Zvěřina – vlastní, Skalický. Rozhodčí: T. Řehák. Poločas: 3:2.

Řetová – Sebranice 3:2
V dalším kole přivítal řetovský tým na svém hřišti soupeře ze Sebranic. Domácím se úvod zápasu vyvedl, v páté minutě otevřel skóre Vencl a druhý zásah přidal brzo Vaňous. Do poločasu však stačili hosté Zahoranem a Zdeňkem Horníčkem srovnat na poločasových 2:2. Ve druhé půli nastřelili Řetovští dvakrát tyč, kýženého třetího gólu se přece jen dočkali. V 83. minutě vyrobila obrana hostí hrubici a Holínka rozhodl.
Fakta – branky: Vencl, Vaňous, Holínka – Zahoran, Z. Horníček. Rozhodčí: Šlor. ŽK: 4:3. Diváci: 150. Poločas: 2:2.

Libchavy – K. Horka 0:1
Libchavští chtěli navázat na výhru z minulého týdne, jenže to se jim vinou slabé koncovky nepodařilo. O osudu utkání tak rozhodla jediná branka Škávy z 33. minuty.
Fakta – branky: Škáva. Rozhodčí: Scheib. ŽK: 3:3. Diváci: 100. Poločas: 0:1.

M. Třebová B – Verměřovice 3:1
Půl hodiny se čekalo na první gól, poté se po zmatcích v obraně Slovanu trefil Kmeť – 0:1. Pět minut nato se střela Muselíka odrazila od tyče do zad gólmana, od nich do sítě a bylo vyrovnáno. Těsně před poločasovým hvizdem napřáhl z 25 metrů Polák a trefil se přesně. Po změně stran přestřelil ve vyložené pozici Staněk. Také hosté uměli nebezpečně zahrozit a nebyli daleko od gólu, ale po šťastném zásahu Kaluse po rohovém kopu s pomocí teče několika hráčů si Slovan závěr zápasu pohlídal.
Fakta – branky: Muselík, Polák, Kalus – Kmeť. Rozhodčí: Sochor. Poločas: 2:1.

Dobříkov – R. Bělá 3:0
Domácí měli výborný vstup do utkání, když už po deseti minutách vedli 2:0, a zaslouženě ho dovedli do vítězného konce.
Fakta – branky: J. Pitra, Houžvička, P. Horníček. Rozhodčí: Štěrba. Bez karet. Diváci: 70. Poločas: 2:0.

V. Mýto B – Chroustovice 3:1
Fakta – branky: Forgáč 2, Novotný – vlastní.

Zámrsk – Luže 1:1
Fakta – branky: Jiráský z penalty – M. Kopecký.