Žamberk B – Boříkovice 7:1
Na první branku se čekalo jen do třetí minuty, kdy se zblízka trefil Menzel. Do přestávky ještě zvýšil vedení rezervy z penalty V. Huška. Pár vteřin po přestávce přidal třetí zásah střídající J. Huška
a následoval nezadržitelný příval gólů v boříkovické síti. Deset minut před koncem zaznamenali hosté Podolským čestný úspěch z nařízené penalty, ale poslední slovo v zápase patřilo žamberskému Ulrychovi.
Fakta – branky: V. Huška 2, J. Huška 2, Menzel, Vávra, Jakub Ulrych – Podolský. Rozhodčí: Chadima. ŽK: 2:3. Poločas: 2:0. Diváci: 70.

Jiskra 2008 B – Rybník 1:2 PK
Rezerva Jiskry začala zostra. Rybničtí se nestačili divit a mohli být rádi, že neinkasovali. Domácí během prvních pěti minut trefili třikrát břevno. Branková konstrukce se otřásla i na druhé straně, kdy jeden z útočníků pálil v 18. minutě do tyče. Snaha o vedoucí branku přinesla úspěch v 33. minutě, když se trefil po přihrávce Ročka Pasker. Domácí si mohli pojistit vedení po hodině hry, jenže Jurenka neproměnil penaltu. Kritický moment pro rezervu nastal deset minut před koncem, kdy se tečí prosadil Vomáčka a utkání šlo do penalt. V rozstřelu byli úspěšnější hosté.
Fakta – branky: Pasker – Vomáčka. Rozhodčí: Serbousek. ŽK: 1:3. Poločas: 1:0. Penalty: 3:4. Diváci: 100.

Semanín – Těchonín 5:1
Semanín se s Těchonínem nepáral. Od úvodních minut na svého soupeře nastoupil a do poločasu bylo o výsledku rozhodnuto. Od 15. do 19. minuty dali domácí tři branky.
Fakta – branky: Síbrt 2, Šimek 2, Mazal – Kovanda. Rozhodčí: Ropek. ŽK: 1:0. Poločas: 4:0. Diváci: 50.

Sloupnice – Rudoltice 5:2
Favorit zahájil jarní část vítězně, když v zápase bohatém na branky přestřílel Rudoltice. Domácí se rychle dostali do dvoubrankového vedení, když v úvodní dvacetiminutovce mířili přesně Rozlivka a Vondra. Hosté se dvakrát přiblížili na rozdíl jedné branky, ale více jim Sloupenští nedovolili, naopak vždy záhy odpověděli další brankou.
Fakta – branky: Rozlivka 2, Vondra, Šrut, Motyčka – Majer, Vlček. Rozhodčí: Najman. Poločas: 3:1. Diváci: 50.

Sopotnice – Žichlínek 2:1 PK
V nepřehledné situaci po půlhodině hry se nejlépe zorientoval Kubišta a dorážkou poslal domácí do vedení. Hosté vyrovnali na 1:1 v 72. minutě, kdy se pěkně v pokutovém území uvolnil Štarman.
Fakta – branky: Kubišta – Štarman. Rozhodčí: Roček. ŽK: 2:3. Poločas: 1:0. Penalty: 5:4. Diváci: 60.

Brandýs n. O. – Tatenice 4:2
Brandýské vítězství se nerodilo lehce, ale bylo naprosto zasloužené. Hosté ukázali svoji kvalitu především v první půli. Po přestávce už přebrali iniciativu domácí a jednoznačně Tatenice přehráli.
Fakta – branky: Horáček, Hanzl, Moudrý, Beneš – Tareš, Krejčí. Rozhodčí: Langr. ŽK: 0:2. Poločas: 1:1. Diváci: 50.