Okresní fotbalový přebor II., III. a IV. třídy za sebou má poslední kolo, které dopadlo následovně:

Okresní přebor II. třídy

Tatenice – Sopotnice 5:0
Fakta – branky: Krejčí, Tareš, Matlas, Kučera, Knápek. Poločas: 1:0.

Lanškroun B – Kerhartice 6:0
Domácí si od začátku vynutili převahu. Soupeř, který se téměř na nic nezmohl, inkasoval do poločasu 4 branky, v druhé půli další dvě. Fakta – branky: 2 Kuttich, Mizerák, 2 Petik, Šenkýř. Rozhodčí: Hejl. ŽK: 2:2. Diváci: 100. Poločas: 4:0.

Brandýs – Králíky/ČV B 1:2
Fakta – branky: Hanzl – Hoško, Stolarik. Rozhodčí: Rot. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 0:0.

Sruby – Kunvald 5:2
Domácí potvrdili stoupající formu z konce sezony a zaslouženě vyhráli. Ve druhém poločase nastoupila domácí žijící legenda Martin Motlik. Fakta – branky: Zavřel, Chadima, 2 Kubíček, Motlik – Hofman, Moudrý. Rozhodčí: Hunal. ŽK: 4:1. ČK: 0:0. Diváci: 80. poločas: 5:2.

D. Čermná – Mistrovice 4:0
Fakta – branky: Formánek, Mareš, Janků, Švehla.

Jablonné – Těchonín 0:1
Vyrovnané derby, ve kterém dal Kvapil v 63. minutě jedinou branku zápasu. Fakta – branky: Kovanda. Rozhodčí: Urban. ŽK: 2:2. ČK: 1:0 (Kvapil). Diváci: 200. Poločas: 0:0.

Č. Heřmanice – Albrechtice 6:1
I po prohraném utkání fandili diváci z Albrechtic až do konce a zachovali se výborně. Fakta – banky: 3 M. Řehák, D. Šrut, Kubec, Šplíchal – Faltus. Rozhodčí: L. Papáček. Diváci: 100. Poločas: 3:0.

Okresní přebor III. třídy

Rybník – D. Třešňovec 1:2
Domácí neudrželi vedení. Fakta – branky: Hůlka – Tejkl, Jedlinský. Rozhodčí: Bezdíček. ŽK: 2:1. Diváci: 60. Poločas: 0:0.

Žichlínek – Libchavy B 5:0
Fakta – branky: Šenkýř, Heger, 2 Skalický, J. Motl. Rozhodčí: Hovorka. ŽK: 0:0. Diváci: 80. Poločas: 2:0.

Dlouhoňovice – Králíky/ČV C 2:0
Diváci viděli velmi bojovný zápas, kterému však chybělo více branek. Díky povedeným trefám si Dlouhoňovice v tomto zápase připsaly tři body. Fakta – branky: Třináctý, Macháček. Rozhodčí: Šejna. ŽK: 1:1. Diváci: 70. Poločas: 0:0.

Boříkovice – Lichkov 2:2
První poločas patřil až do 35. minuty hostům, kteří nejprve Bednářem z přímého kopu a poté Kreuzelem, který prostřelil vše, navýšili své vedení na 2:0. V té samé minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen hostující kapitán Bula. Od té chvíle bylo na hřišti pouze jedno mužstvo. Po bouři v kabině sevřeli domácí hosty na jejich polovině a na branku se valil jeden útok za druhým. Už v 52. minutě překvapil Žerníček centrem brankáře hostí a snížil na 1:2, za dalších 10 minut se individuálně probil Šverák s Kylarem a ten vyrovnal na 2:2. Pak domácí trefili tyč, Tomek dalekonosnou střelou břevno a dorážku spálil Dušek. Tváří v tvář hostujícímu brankáři selhal i Šverák, a tak utkání skončilo remízou. Fakta - branky: Žerníček, Kylar – Bednář, Kreuzel, Rozhodčí: Kolář. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 ( Bula). Diváci: 150. Poločas: 0:2.

Dobříkov B – Rudoltice 0:2
Příjemné počasí a vonící prasátko nedalo domácím příliš klidu na fotbal. Fakta – branky: 2 Stránský. Rozhodčí: Ropek. ŽK: 1:2. Diváci: 60. Poločas: 0:1.

Řetová – Helvíkovice 6:1
Utkání začalo opatrně. Po chybě domácí obrany se dostali do vedení hosté. Poté se již soupeř nedostal do větší šance. Do konce zápasu nastříleli domácí, kteří postupují do II. třídy, Helvíkovicím šest branek. Fakta – branky: 2 Berky, Volf, Müller, Polák, Sokol – Bílý. Rozhodčí: Šejna. ŽK: 1:3. CK: 0:1 (Kolář). Diváci: 200. Poločas: 2:1.

Okresní přebor IV. třídy

Verměřovice B – Luková 6:1
Luková přijela pouze s osmi hráči. I přesto, ale dávala Verměřovicím pěkně zabrat. Fakta – branky: 3 Kalivoda, Formánek, Chmelíček, Ptáček – L. Duspiva. Rozhodčí: Rot. ŽK: 0:0. Diváci: 80. Poločas: 2:1.

Němčice – Klášterec 3:3
Celkově se hrál vyrovnaný zápas, ve kterém je remíza jediným spravedlivým výsledkem. Fakta – branky: Votřel, Gyomber, Hynek - P. Fišer, Křen. ŽK 2:2. Diváci: 50. Poločas: 2:2.