Obrat kola měli v okresních přeborech na svědomí fotbalisté Srubů. S Kerharticemi otočili třígólové manko a po výhře 4:3 brali všechny body.

Okresní přebor II. třídy

D. Čermná – Králíky/ČV B 1:3
Fakta – branky: Havel – 2 Šmolík. Rozhodčí: Lukes. Diváci: 80. Poločas: 1:1.

Tatenice – Lanškroun B 1:1

Fakta – branky: Soukup – Šilar. Rozhodčí: Hegr. ŽK: 1:4. Diváci: 300. Poločas: 1:0.

Brandýs – Sopotnice 6:2
Za krásného počasí jednoznačná záležitost domácích. Všechny tři nařízené pokutové kopy exekutoři zvládli. Fakta – branky: 2 Šebetka (1 z pen.), Šilar, Horáček (z pen.), 2 Hanzl (1 z pen.) – Mašanský (z pen.), Vávra. Rozhodčí: Laštovka. ŽK: 2:2. Diváci: 90. Poločas: 3:1.

Č. Heřmanice – Mistrovice 4:3
Fakta – branky: 2 D. Šrud, Hlušička, Šmejdíř – Matějka, Škorpil, Junek. Rozhodčí: Rot. ŽK: 2:3. Diváci: 100. Poločas: 1:1.

Albrechtice – Těchonín 0:1

Hostující tým měl po celou dobu územní převahu a zaslouženě sebral domácím body. Fakta - branky: Černohous. Rozhodčí: Hejl. ŽK: 4:1. Diváci: 130. Poločas: 0:0.

Sruby – Kerhartice 4:3
Domácí trestuhodně podcenili soupeře a rázem prohrávali 0:3. Uvědomili si vážnost situace a rázem srovnali na 3:3. V posledních minutách navíc nastoupil domácí Mrsklas a nekompromisně hlavou poslal soupeře domů. Fakta – branky: Matoušek, Chadima, Zavřel, Mrsklas – Dlabola, Fišar, Eliáš. ŽK: 1:0. Diváci: 70. poločas: 2:3.

Jablonné – Kunvald 4:0
Brankář Jan Šlahora, domácí borec kola, vychytal 3 šance. Fakta – branky: Štrubl, 2 Čermák (1 z pen.), Solar z pen. Rozhodčí: Chadima. ŽK: 2:2. Diváci: 250. Poločas: 1:0.

Okresní přebor III. třídy

Řetová – Lichkov 11:0
Domácí začali náporem, hosté přijeli vyloženě defenzivně naladěni a v šesté minutě po centru Voleského dal Volf krásnou střelu k tyči – 1:0. Po následné kanonádě odcházela družstva do kabin za stavu 7:0. Druhý poločas přinesl Řetové další 4 branky. Lichkovští se k brance soupeře za celý zápas téměř nedostali. Fakta – branky: 3 Vencl, 2 Chudý, 2 Volf, 2 Polák, Kvapil, Špatenka. Rozhodčí: L. Papáček. ŽK: 1:3.Diváci: 200. Poločas: 7:0.

Boříkovice – Libchavy 3:1
Na náročném terénu se sehrálo zajímavé, bojovné utkání. To přineslo 3 body domácím, přestože některé šance neproměnili a v 55. min za stavu 1:1 dokonce zahodili i pokutový kop. Fakta – branky: 2 Svěrák, Kylar – Motl. Rozhodčí: Budina. ŽK: 2:2. Diváci: 150. Poločas: 1:1.

Dobříkov B – Králíky/ČV C 4:2
Fakta – branky: Škop, 2 J. Horníček (1 z pen.), Rychtařík – Pohanka, Záleský. Rozhodčí: Hunal. ŽK: 2:5. ČK: 0:1. Diváci: 80. Poločas: 2:1.

Rybník – Žichlínek
Odloženo na 18. 6. v 17.00.

Dlouhoňovice – D. Třešňovec 3:1

Po dobrém výkonu zasloužené vítězství domácích. Třešňovec může mrzet neproměněná penalta. Fakta – branky: Třináctý, Mikuláš, Nastoupil – Šilar. Rozhodčí: Budina. ŽK: 4:2. ČK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 1:1.

Helvíkovice – Rudoltice

Odloženo na 16.6. v 18.00.

Okresní přebor IV. třídy

Luková – Němčice
Odloženo pro nezpůsobilý terén.

Albrechtice B - Luková 3:5
Fakta – branky: Matějka, Novák, Vaníček – 2 Dolníček, 2 Duspiva, Motyčka. Rozhodčí: Prokop. ŽK: 2:3. Diváci: 30. Poločas: 1:1.

Verměřovice – Klášterec 1:2

Fakta: branky – Kměť – Fišer. Rozhodčí: Hejl. ŽK: 0:1. Diváci 100. Poločas: 1:21.

Němčice – Tatenice B 1:2
Fakta – branky: Stránik - Ryšavý, Kolár. ŽK: 1:0. Diváci: 50.