Že uhráli remízu 1:1 po devadesáti minutách v Kunvaldu překvapením není, ale následné pokutové kopy už ano. Ještě než rozstřel začal, sáhli domácí ke změně gólmana. Vyplatilo se. Jakub Kopecký hosty „vynuloval“. Neproměnit ani jednu „desítku“ je opravdovou raritou. Střelci Žichlínku se stali smutnými hrdiny. Mají aspoň bod.

Ani jeden nezískal Lichkov. Série vítězných zápasů se zastavila na třech. Utnuly ji rázným způsobem Kerhartice, které Lichkov převálcovaly 5:1. Domácí měli duel plně ve své moci a každou chybu hostí dokázali potrestat.

Velmi slibně se vyvíjí jarní forma Lukové. Vítězství nad posledními Helvíkovicemi už je katapultovalo na třetí příčku dva body od druhého Jehnědí, které má ovšem zápas s Dolním Třešňovcem k dobru, stejně jako Albrechtice utkání v Libchavách. Termíny nejsou dosud známy.

Luková - Helvíkovice 3:0

Branky: 26. Šebrle, 62. Volos, 74. Duspiva. Rozhodčí: Jureček. ŽK: 2:1. Diváci: 60. Poločas: 1:0. Luková: Kyral – Soudek (49. Suchomel), Ptáček, Vondráček, Štochl (75. Finger), Klusoň (78. Kamaryt), Šebrle, Duspiva, Volos (67. Petruň), Motyčka, Motl (60. Krejsar). Helvíkovice: Hruša – Novotný, Procházka, Štěpánek, Kolman, Musil, Maťo, Krejsa, Gróf, Šimek (67. Hubálek), Komůrka.

Kunvald - Žichlínek B 1:1, pen. 2:0

Branky: 84. Bílek – 42. R. Hrabáček. Rozhodčí: Diblík. ŽK: 2:3. Diváci: 50. Poločas: 0:1. Kunvald: Urban (90. J. Kopecký) – M. Krejsa, Jakubec, Rous, Vanický (75. Šulc), O. Krejsa, V. Kopecký (65. Hofman), Lakomý (60. Brindza), Křen, Bílek, Veverka. Žichlínek B: D. Valenta – Šubrt (60. L. Hrabáček), Vaculík, Kuře, Zuch, Marek, R. Hrabáček (70. Kráčmar), A. Valenta (50. Bureš), Miko, Doležal, Tomopulos.

Kerhartice - Lichkov 5:1

Branky: 52. a 65. Martinec, 6. Fischer, 18. Novotný, 86. Kaplan – 59. Chaloupecký. Rozhodčí: Šilar. ŽK: 2:0. Diváci: 60. Poločas: 2:0. Kerhartice: Onderka – Hanus (46. Slavík), Fišar, Janota, Hrdina, Kaplan, Fischer (71. Kopeček), Brodský (90. Leschinger), Beneš (85. Pirkl), Novotný, Martinec (78. Pávek). Lichkov: Nerodil – Vyšohlíd, Vávra, Merta, Chaloupecký, Kreusel, M. Matoulek, Gerža (46. J. Matoulek), Majvald (13. Bula), Holubec, Durna.