1. FC Žamberk - Heřmanův Městec 3:0

Rušné utkání s řadou vzrušujících situací před oběma brankami nakonec skončilo jasnou výhrou žamberských fotbalistů a mohlo to být i vyšším rozdílem, ale šanci na vylepšení bodového konta měli i hosté.

O záchranu hrající Jiskra praktikovala po celý zápas náročný způsob boje a vysokým napadáním nutila žamberskou rozehrávku k chybám, z nichž ke své škodě nedokázala nic vytěžit. Na druhé straně se naskýtalo domácím hráčům nepřeberné množství přečíslení, která však vinou nepřesných a správně načasovaných přihrávek přinesla jen tři góly v síti soupeře. Hosté tak byli stále ve hře a žamberský brankář Martinovský udržel čisté konto jen díky bravurním zákrokům při Dostálově pumelici do šibenice a křížné střele Netušila k tyči. V atraktivním zápase pro diváky se tak žádné překvapení nekonalo.

FK Agria Choceň - SK Holice 2:3

Navázat na výhru z Třemošnice se hráčům Chocně nepodařilo. Proti holickému favoritovi zahájili s chutí, byli mu více než vyrovnaným soupeřem. Navíc přišly i góly. Ten první obstaral kanonýr Myšák z pokutového kopu. Avšak hosté vyrovnali zásluhou Machatého. Přesně za dvě minuty Choceň znovu vedla, když se prosadil Voborník. Druhá půle vyšla lépe Holicím. Netrvalo dlouho po přestávce a rozhodčí odpískal penaltu také ve prospěch hostí, tu proměnil Jakub Jedlička. A hráč s desítkou na zádech se rozhodl, že to vezme na sebe. V 79. minutě svým druhým gólem v utkání dokonal obrat.

TJ Svitavy - FK Česká Třebová 6:1

Proti mladému celku České Třebové měli domácí od začátku převahu, Válek trefil ve 4. minutě tyč a o něco později se prosadil Ovad. Průtrž mračen si poté vynutila přerušení duelu, gólová smršť přišla po změně stran. Sólo Válka znamenalo zvýšení na 2:0, osmělili se však i hosté. Novotný po chybě obrany snížil a nebýt Veselského, který zachraňoval na brankové čáře, mohlo být i vyrovnáno. Místo toho dostal na druhé straně s pomocí tyče míč do sítě Svoboda a hosté se doslova složili. Závěr patřil suverénně svitavským hráčům, kteří s chutí přidávali další góly. Hattrickem se na vysoké výhře podílel Válek.   (bed, rh, kor)