I. A třída

Ústí n. O. B - Nasavrky 1:0

Impuls v podobě vyhraného zápasu přijde béčku Ústí vhod. Po dlouhé době tým opustil poslední příčku tabulky. Proti Nasavrkám podali hráči kvalitní výkon a zaslouženě zvítězili. Byli nebezpečnější. Jediný a zároveň rozhodující gól zaznamenal Heger ještě v první půli.

Fakta – branky: 34. Heger. Rozhodčí: Pagáč. ŽK: 2:1. Diváci: 58. Poločas: 1:0. Ústí nad Orlicí B: Truhlář – J. Kalousek (74. Bárta), M. Falta, Kaláb, Šebrle – Skalický (81. Krummer), Vacek, Fikejz (67. Grunta), Felgr, Pirkl (46. Procházka) – Heger (62. M. Kopecký).

Pomezí - V. Mýto B 4:0

Velikonoční spokojenost nezavládla v Mýtě, ale v Pomezí. Ač výsledek vypadá jednoznačně, nebylo to tak jednostranné. Vše se zlomilo za stavu 2:0 pro domácí a neproměněné penaltě hostí.

Fakta – branky: 38. z pen. a 64. M. Nespěšný, 7. J. Nespěšný, 82. vlastní. Rozhodčí: Svědiroh. ŽK: 2:3. Diváci: 100. Poločas: 2:0. Vysoké Mýto B: Špinar – Trnka (46. Novotný), M. Fišer, Vostrčil, Chadima (86. Richter), Podmajerský, Krýda, Sháněl, D. Fišer, Motl, Dvořák (69. Klofanda).

I. B třída

Sruby - Zámrsk 1:3

Tradiční derby dvou rivalů v A skupině podtrhlo jarní formu obou týmů. Zatímco Sruby se trápí, Zámrsk se zvedá a svého soupeře přeskočil v tabulce. Poločasové vedení ještě vylepšil po hodině hry. Domácí snížili minutu před koncem, ale v nastaveném čase inkasovali třetí branku.

Fakta – branky: 89. Jiráský – 64. a 92. Hovorka, 13. Csernyanszký. Rozhodčí: Beneš. ŽK: 2:4. Diváci: 147. Poločas: 0:1. Sruby: Rychtařík – Zavřel, Seidenglanz, Randa (70. Kulhánek), L. Simon, L. Chadima, Novotný, M. Chadima, Gerčák, Jiráský, Ropek. Zámrsk: Lorenc – P. Matoušek, Bálek, Jiráský, R. Mudrich, Hovorka, Forgáč, T. Houžvička (84. D. Houžvička), Novotný, Brychta (87. Paďour), Csernyanszký (53. M. Mudrich).

Sloupnice - Opatovec 1:0

Důležitá výhra. Sloupenští dokázali eliminovat pokusy soupeře a jedním gólem rozhodli o zisku tří bodů.

Fakta – branky: 40. Vodehnal. Rozhodčí: Sochor. ŽK: 1:5. Diváci: 100. Poločas: 1:0. Sloupnice: Mikulecký – T. Jelínek, V. Jelínek (71. Vondra), Šplíchal, Kupka, Rozlívka, Motyčka, V. Fikejz (90. Karlík), Nguyen, Vodehnal (46. Dočkal), L. Fikejz.

Lanškroun B - Jablonné 5:1

Rezerva si pozvala k nedělnímu mači kanonýra Ptáčka z A týmu a ten se postaral o to, aby Jablonné znovu mohlo zapomenout na lichotivý výsledek. Ptáček sám stanovil výsledek první půle na 3:0. Po změně stran zmar hostí jen pokračoval. V bráně skončil přímý kop Veselého a frustraci hráčů Jablonného podtrhla Ličkova neproměněná penalta. Když pak otevřené dveře v obraně potrestal Macháček, Lanškroun mohl v poklidu dohrávat. Kosmetickou úpravu skóre obstaral v závěru Vaníček.

Fakta – branky: 9., 20. a 28. Ptáček, 58. Veselý, 72. Macháček – 87. Vaníček. Rozhodčí: Jansa. ŽK: 0:0. Diváci: 150. Poločas: 3:0. Lanškroun B: Langr – Černý, Petruň, Stasiowski (61. Kögler), Vaško, Veselý, Marek (7. Farkaš), Macháček, Vacek, Ptáček (76. Kristek), Šišan (61. Fait). Jablonné: Šlahora – M. Uher (81. Kuvik), Prokopec, Křivohlávek (32. J. Uher), Kyllar, Lička, Krejsa, Štruml, Václavek (81. Faltus), Vaníček, R. Filip (46. Čermák).