Česká Třebová - Moravany 4:0

Ve vyrovnaném utkání školili Třebovští v produktivitě a uštědřili soupeři debakl, který je po průběhu hry krutý. Hrálo se za nevalného zájmu diváků. Třebová ve třech předchozích zápasech nedostala gól a sérii prodloužila. V 22. minutě zachytil gólman Bárta míč, výhozem našel na půlce Grepla, který se rozběhl k sólu a ránou otevřel skóre. Před poločasem hlavičkoval pod břevno moravanský Formánek, ale gólman Bárta balón vyrazil. V samém závěru první půle zahrával Müller trestný kop a míč k velkému překvapení všech skončil v síti. Po změně stran přidal třetí zásah Novotný a bylo rozhodnuto. Čestný úspěch mohl zaznamenat Veselý, ale trefil břevno. V poslední akci zápasu dokončil pohromu pro hosty střídající Roušar.

Hlinsko - Žamberk 4:0

Tenhle výjezd se Žamberku nepovedl. Domů si přivezl vysokou porážku 0:4. Ta se začala rodit ve 12. minutě, kdy se prosadil Cach. Nebylo ani poprvé, že Žamberští dostali gól do šatny. Rovněž v Hlinsku si nepohlídali závěr poločasu a kapitán Dostál poslal domácí celek do kabin v poklidu. Hosté tahali po většinu času za kratší konec provazu a míč ve své moci příliš dlouho neměli. Když po hodině hry trefil prostor mezi tyčemi také Volf, Žamberk už se smiřoval s tím, že body z toho nebudou. Tečku za nevydařeným vystoupením udělal těsně před koncem zápasu Mayer. O další body se bude muset Žamberk porvat v příštím kole doma proti Heřmanovu Městci.

Slatiňany - Choceň 3:0

Choceňští jeli k zápasu s tím, že nemají co ztratit. Slatiňany ani zdaleka nenastoupily v kompletním složení, přesto vyhrály 3:0. Domácím chyběli Rešetár i obávaný střelec Kopecký. Pouze na lavičce začal Slováček. Jenže hned v sedmé minutě dostali hosté branku, která je ještě více přibrzdila. Nebyla jediná v prvním poločase. O druhý zásah se postaral Luptovský. Otáčet proti Slatiňanům výsledek se nepovede každý den a fotbalistům Chocně to znemožnila také lepší finální fáze, protože náznaky šancí si hráči vypracovali. Po třetím gólu Haufa v 60. minutě už se mohlo utkání jen dohrávat.

M. Třebová - Lanškroun 0:0, pen. 4:2

V prvních třiceti minutách měli míč na svých kopačkách častěji fotbalisté Lanškrouna, ale vážnějších střeleckých pokusů vyprodukovali poskrovnu a pokud už, zasáhl Kamisch. Slovan se postupně také dostával více do hry, ale celkově byl první poločas především bojem o střed hřiště. Po změně stran domácí přidali na aktivitě, leč také jejich koncovka značně vázla. Přesto mohli zápas rozhodnout, ale když ani Konečný svoji vyloženou příležitost nedokázal proměnit, skončil duel remízou, kterou lze považovat vzhledem k obrazu hry za spravedlivou. V dovednostní soutěži byli tentokrát lepší Slovanisté a druhý bod tak zůstal doma.

Dobříkov - Polička 3:2

Po šesti kolech se Dobříkov dostal z poslední pozice. Průběžně ji přenechal právě Poličce. Domácí začali lépe a hned ve 12. minutě překonal gólmana Rydval. Náležitá reakce od hostů přišla krátce před poločasovým hvizdem vyrovnaného zápasu, svoji střelu umístil za Rychtaříkova záda Navrátil. Zkraje druhé půle to pro Poličku vypadalo ještě lépe, prosadil se navrátilec do sestavy T. Švec. Moc dlouho ale radost v hostujícím táboře nevydržela, neboť J. Vaněk se postaral o opětovné vyrovnání. Zbývalo dvacet minut, oba soupeři toužili po prvním podzimním vítězství a dočkali se domácí, na Ševčíkův zásah poličský tým odpovědět nestačil.