První si odnese Tomáš Chládek z Tatenice, který spolu s dalšími čtyřmi hráči nasbíral na úvod 19 bodů, ale byl nejblíže celkovému počtu branek, kterých padlo dohromady 48. Čeká na něho karton piva Gambrinus. Do prvního kola se zapojili 84 hráči. Do soutěže týmů se přihlásilo 20 trojic.

1) Ústí nad Orlicí – Převýšov ⋌1:0 1
2) Vysoké Mýto – Kratonohy ⋌5:1 1
3) Choceň – Lanškroun ⋌0:1 2
4) Letohrad – Žamberk ⋌2:0 1
5) Ústí nad Orlicí B – Zámrsk ⋌2:5 2
6) Řetová – Pomezí ⋌1:3 2
7) Klášterec n. O. – D. Čermná ⋌4:2 1
8) FC Jiskra B – Těchonín ⋌11:0 1
9) Boříkovice – Lichkov ⋌5:2 1
10) Rudoltice B – Luková ⋌3:0 1
Supertrefa ⋌48 gólů

1. místo
UO0059 Tomáš Chládek, Tatenice 19 19
UO0071 Miloš Suchý, Choceň 19 19
UO0046 Michal Špaček, Sopotnice 19 19
UO0073 Daniel Záleský, Tisová 19 19
UO0074 Miroslav Záleský, Tisová 19 19

6. místo
UO0052 Tomáš Halbrštát, Letohrad 16 16
UO0051 Lenka Halbrštátová, Letohrad 16 16
UO0062 Miroslav Chládek ml., Tatenice 16 16
UO0011 Leoš Jantač, Lanškroun 16 16
UO0026 Marek Kopsa, Sopotnice 16 16
UO0031 Lucie Kovářová, Přívrat 16 16
UO0039 Jiří Pešek, Dolní Libchavy 16 16
UO0038 Radek Pešek, Dolní Libchavy 16 16
UO0047 Lucie Špačková, Sopotnice 16 16
UO0068 Radek Zika, Choceň 16 16

16. místo
UO0007 Miroslav Absolon st., Žamberk 13 13
UO0020 Olda Ezr jun., Rybník 13 13
UO0010 Vladimír Fikejs, Žamberk 13 13
UO0001 Martin Chládek, Těchonín 13 13
UO0061 Miroslav Chládek st., Tatenice 13 13
UO0060 Lenka Chládková, Tatenice 13 13
UO0004 Pavlína Jedlinská, Sopotnice 13 13
UO0022 Lukáš Ješina, Sruby 13 13
UO0037 Bohuslav Johanides, Ústí n. O. 13 13
UO0029 Martin Kaplan, Sopotnice 13 13
UO0044 Michal Kolář, Ústí n. O. 13 13
UO0032 František Kovář, Přívrat 13 13
UO0014 Oldřich Kubík, Březenice 13 13
UO0012 Pavla Lejsková, Pardubice 13 13
UO0056 Milan Martinek, Zámrsk 13 13
UO0027 Ladislav Pop, Sopotnice 13 13
UO0015 Jiří Stránský, Řetová 13 13
UO0076 Milan Tomek, Č. Třebová 13 13
UO0077 Marie Turková, Koldín 13 13
UO0018 Lucie Vančová, Rybník 13 13
UO0040 Ivana Volfová, Ústí n. O. 13 13
UO0021 Stanislav Vrabec, Choceň 13 13
UO0075 Štěpán Záleský, Tisová 13 13
UO0067 Oldřich Zuzík, Choceň 13 13

40. místo
UO0043 Marcela Benešová, Ústí n. O. 10 10
UO0033 Josef Diblík, Sopotnice 10 10
UO0034 Roman Diblík, Sopotnice 10 10
UO0035 Libor Diblík, Sopotnice 10 10
UO0065 Ladislav Halbrštát, Mistrovice 10 10
UO0064 Karel Halbrštát, Mistrovice 10 10
UO0006 Pavel Jedlinský, Sopotnice 10 10
UO0069 Bohumil Jelínek, Choceň 10 10
UO0072 Michal Kopic, Choceň 10 10
UO0082 Zdeněk Kysilka st., Č. Heřmanice 10 10
UO0066 Jaroslav Nastoupil, Č. Třebová 10 10
UO0070 Miloslav Procházka, Choceň 10 10
UO0008 František Prokop, Ostrov 10 10
UO0042 Ivana Sedláková, Ústí n. O. 10 10
UO0017 Silvie Stránská, Řetová 10 10
UO0025 Luboš Šafář, Vamberk 10 10
UO0024 Václav Šafář, Vamberk 10 10
UO0045 Roman Špaček, Sopotnice 10 10
UO0002 Radim Trejtnar, Těchonín 10 10
UO0079 Jiří Turek, Koldín 10 10
UO0078 Monika Turková, Koldín 10 10
UO0019 Viktor Vančo, Rybník 10 10
UO0009 Josef Vencl, Česká Rybná 10 10
UO0036 František Vitouš, Sopotnice 10 10
UO0023 Jana Vrabcová, Choceň 10 10

65. místo
UO0030 Pavel Bucháček, Řetová 7 7
UO0084 Petr Holenda ml., Č. Heřmanice 7 7
UO0005 Jana Jedlinská, Sopotnice 7 7
UO0028 Jaroslav Kopsa, Sopotnice 7 7
UO0003 Adam Král, Verměřovice 7 7
UO0050 Lukáš Kroupa, Ústí n. O. 7 7
UO0049 Radoslav Kroupa, Ústí n. O. 7 7
UO0013 Josef Lejsek, Pardubice 7 7
UO0053 Dominik Šafek, Choceň 7 7
UO0055 Petr Šafek ml., Choceň 7 7
UO0054 Petr Šafek st., Choceň 7 7
UO0080 Martin Štusák, Jablonné 7 7
UO0041 Jiří Volf, Ústí n. O. 7 7

78. místo
UO0081 Miroslav Absolon ml., Žamberk 4 4
UO0063 Ludmila Halbrštátová, Mistrovice 4 4
UO0048 Tomáš Kroupa, Ústí n. O. 4 4
UO0083 Zdeněk Kysilka ml., Č. Heřmanice 4 4
UO0057 Jaroslav Martinek, Zámrsk 4 4
UO0058 Marie Martinková, Zámrsk 4 4
UO0016 Matěj Stránský, Řetová 4 4

Soutěž týmů

1. místo
TISOVÁ 51 51

2. místo
ŠPÁCA TEAM 45 45
SOR LIBCHAVY 45 45

4. místo
CHLÁDCI 42 42

5. místo
RŮŽKAŘI 39 39
TIPAŘI 39 39

7. místo
BARONI ZE SOPOTNICE 36 36
SLAVOJ 36 36
HUSÍ KRK 36 36
BUŘTÍCI 36 36

11. místo
1.FC TURCI KOLDÍN 33 33
GOLDEN KATE 33 33
VLČÁCI ZE SMRČINY 33 33
14. místo
DIBLÍCI 30 30
MOJE RODINA 30 30
1.FC NIC MOC BOYS 30 30

17. místo
HALBI MISTROVICE 24 24

18. místo
ŠÁFOVI CHOCEŇ 21 21
MJM ZÁMRSK 21 21

20. místo
3 SLÁVISTÉ 18 18