D. Újezd B – Sloupnice 0:2

Zápas ovlivnil bleskový gól hostů, který dal z prvního útoku Bednář. Z tohoto úderu se domácí nemohli vzpamatovat, navíc soupeř hrál velmi dobře a k ničemu vážnějšímu je nepustil, pokud se nepočítá gól Veselíka neuznaný pro faul na gólmana. Další morová rána dopadla na Újezd po hodině hry, kdy viděl druhou žlutou Kuchta. Vzápětí zvýšil střelou z úhlu Vondra a hosté si toho vedení s přehledem pohlídali.

Ivo Eliáš, vedoucí mužstva Sloupnice: „Vstup do zápasu se nám povedl na jedničku. Už asi v desáté vteřině jsme vstřelili branku, a to mužstvo vždycky uklidní. Navíc se mi zdálo, že domácí nalomila psychicky, protože ti se v podstatě před naši bránu nedostali. Naše mužstvo předvedlo dobrý kolektivní výkon a náskok jsme si zaslouženě pohlídali.“

Fakta – branky: 1. Bednář, 65. Vondra. Rozhodčí: Kvaček (Hlinsko), ŽK: 6:1. ČK: 1:0. Diváků: 200. Poločas: 0:1. Sloupnice: Kuta – Mansfeld, Šplíchal, Fikejz, Kodytek, Eliáš, Vondra, Motyčka, Bednář, Laštovka, Wasserbauer (Kupka, Černý, Jiskra).

Polička B – V. Mýto B 5:1

Dobrý vstup domácích korunoval rychlým vedoucím gólem Opina, ale pak přišli ke slovu hosté: Sejkora sice nedal penaltu, ale Ondo hlavou vyrovnal. Před přestávkou vrátil vedení na poličskou stranu špičkou kopačky Petr, ale výsledek byl na vážkách až do poslední čtvrthodiny. V ní zaúřadovalo domácí mládí, T. Švec uklidnil svůj tým třetím zásahem a v závěru se dvakrát prosadil O. Findejs.

Pavel Šlégr, trenér Vysokého Mýta B: „V prvním poločase se hrál v Poličce vyrovnaný fotbal. Dostali jsme sice celkem rychle branku, ale hned se nám mohlo povést odpovědět, chybělo jediné – proměnit penaltu. Poté se nám přeci jen podařilo vyrovnat a naše mužstvo mohlo jít i do vedení, jenže Ondo netrefil bránu. Gól jsme naopak dostali my po faulu na našeho brankáře, což rozhodčí asi neviděl. V druhém poločase náš tým úplně odešel.“

Fakta – branky: O. Findejs 2, Opina, Petr, T. Švec – Ondo. Rozhodčí: Štourač (Slatiňany). ŽK: 2:2. Diváků: 80. Poločas: 2:1. V. Mýto B: Bulva – Úskoba, Jílek, Koblížek, Tupec, Kysilko, Rozlívka, Sejkora, Podroužek, Ondo, Bartheldi (Syrovátka, Bureš, Führer).