Na domácím trávníku se v I. B třídě představili v neděli odpoledne jetšě dva mančafty z regionu. Rezerva Vysokého Mýta přivítala Proseč a Králíky sehrály duel o postup do vyšší soutěže s Rychnovem na Moravě.

Verměřovice - Pomezí 0:3 (0:2)

Hosté vstoupili do utkání lépe a již po dvaceti minutách vedli o dvě branky. Nejprve se v 5. minutě přesnou střelou k tyči trefil P. Pecina a v 20. minutě se po skrumáži v brankovišti dostal k míči P. Pecina a zvýšil na 2:0. Ve druhé půli se hra Verměřovických mírně zlepšila, ale na vstřelení kontaktní branky to však nestačilo. Naopak deset minut před koncem z brejku proměnil svou šanci Červený a upravil na konečných 3:0. Sestupujícím domácím se tak ani jejich poslední domácí zápas v I. B třídě vůbec nepovedl.

Fakta – branky: P. Pecina 2, Červený. Rozhodčí: Čad. ŽK: 0:1. Diváků: 50. Verměřovice: Mikula - M. Pražák, Nastoupil, Tlapák, Janků, Smejkal, Chládek, Faltus, M. Růžička, Kmeť, L. Pražák (Z. Růžička, Marek, Vacek). Pomezí: J. Pecina - Drobný, Kotouček, Mička, Roušar, Jožák, Svoboda, Mitáš, Červený, P. Pecina, Nespěšný (Stýblo, Češka).