FK Česká Třebová - Libišany 1:1, penalty 4:1

Libišany přijely pouze s devíti hráči, přesto po srdnatém výkonu uhrály překvapivý bod. Třebovští měli vytrvalý tlak, bušili do libišanského betonu, ale řadu slibných šancí nevyužili. Hosté velmi organizovaně bránili až do 77. minuty, kdy si Rataj poradil s centrovaným míčem, předložil jej Zahálkovi, který pohodlně doklepl do sítě. Ještě před brankou Třebové si hosté vypracovali dvě šance. Nakonec se dočkali dvě minuty před koncem. Domácí Jankele netakticky fauloval v pokutovém území a nařízenou penaltu proměnil Bukač. V penaltovém rozstřelu byli Třebovští úspěšnější poměrem 4:1.

FK Agria Choceň - Moravany 4:2

Sobotní soupeř Chocně bojuje o záchranu a bodovým ziskem se jí mohl přiblížit. Nebylo tak nikterak překvapivé, že hosté nastoupili aktivně, za což byli brzy odměněni brankou Kříže. Útočník Moravan dělal obraně Agrie problémy, avšak nejinak tomu bylo i v podání hráč Chocně na opačné straně. Domácí totiž ještě do poločasu skóre otočili. O vyrovnání se postaral Kubový, aby s hvizdem rozhodčího přidal druhý gól Baborák.

Choceň o vítězství rozhodla hned zkraje druhé půle. Stačilo devět minut a náskok domácího celku se vyšplhal na tři branky. Opět u toho byli Kubový s Baborákem. Zahanbit se nenechal ani moravský Kříž a rovněž přidal druhý gól. Choceň vyhrála 4:2.

Přelouč - 1. FC Žamberk 1:4

Prakticky za půl hodiny bylo jasné, že účinkování Přelouče v krajském přeboru po letošní sezoně končí. Domácí měli jednu z posledních možností, jak ještě zabojovat o záchranu, ale absolutně propadli. Hosté nastříleli čtyři branky. Mezi střelce se zapsali Trejtnar, Bartoň, Hrubý a Černík. Po přestávce už Žamberk polevil, umožnil domácímu Koskovi snížení. Žamberk si přivezl tři body.