Orlickoústecko – Fotbalisté Ústí berou v divizi tři body, Mýto má pouze jeden.

Jiskra Ústí nad Orlicí – Trutnov 3:0
Tempo zápasu kvůli klimatickým podmínkám nebylo nejrychlejší, ale diváci viděli pohledný fotbal, který domácí okořenili sprškou střeleckých pokusů. Jako první ohrozil bránu trutnovský Tauchman, jenž koníčkem přestřelil. Více příležitostí se množilo na druhé straně. Zkoušel to Vaňous, několikrát Opina, velkou šanci měl i Ráb, ale počkat si domácí museli až do 29. minuty. Rohový kop Vaňouse se snesl na hlavu Rába, jenž trefil břevno a odražený míč propasíroval z úhlu do sítě Falta. Gól Ústecké povzbudil, chtěli přidat další, ovšem v tom jim zabránil Šťastný.
Čaroval i po dělovce Rába. To už běžela druhá půle. Uklidňující gól měl na svědomí v 52. minutě kapitán Vaňous. Uvolnil se na šestnáctce a nádhernou střelou vykouzlil vedení 2:0. Krátce nato však chyboval ve středu hřiště, balónu se zmocnil J. Matějka a ústecký režisér mu mohl s nadsázkou poděkovat, že střílel nad. Stejný trutnovský hráč měl na svědomí i další pohlednou akci, ale gólman Krátký tomu udělal přítrž.
Ústečtí mohli ve zbytku času přidat hned několik pojistek stavu, což se podařilo až po akci navrátilce Brabce, jenž byl v Kanadě. Obešel dva hráče, excelentně nacentroval na Součka, který po vzoru anglické ligy dal razítko na vítězství 3:0.

Fakta – branky: 29. Falta, 52. Vaňous, 81. Souček. Rozhodčí: Průcha. ŽK: 1:2. Diváci: 160. Poločas: 1:0. Jiskra Ústí n. O.: Krátký – Coufal, Strnad, Nágl, Chleboun (86. Felgr) – Opina (77. Brabec), Falta, Vaňous (89. Skalický), Souček (84. Kopecký), Langer – Ráb (64. Kukla). MFK Trutnov: Šťastný – Kejzlar (74. Brutovský), Turner (86. Ficner), Makovský, Tobiaš (81. Holubec) – Marks, J. Matějka, Kamitz, P. Matějka, Tauchman (60. Šimůnek), Mařas.

Náchod – SK V. Mýto 1:1 penalty 6:5
Proměnit dvě velké šance na začátku, dýchalo by se Mýtu lépe. Avšak Mach, jemuž namazal Hable, a po něm i Tomášek neuspěli. Ani další minuty na elánu hostí neubraly. Mýtští byli nebezpeční, což dokumentoval Rezek střelou z otočky. Náchod se osmělil později. Punarova střela z „trestňáku" skončila ve zdi, s ránou Zinkeho si poradil gólman a jeho další pokus utnul rázně křižující stoper.
Aktivitou hýřící hosté na soupeře vlétli i po přestávce a byli odměněni po hodině hry. Rozhodčí odpískal pokutový kop, který bezpečně proměnil Fikejz, pro něhož to nebyl jediný zápis do statistik. Druhý měl teprve přijít. Avšak ještě předtím mělo Vysoké Mýto další super šanci na zvýšení svého náskoku. Nepovedlo se a znovu přišel trest. Simon odcentroval přesný míč na Jimmyho, jenž rybičkou vyrovnal. Vzápětí se tlačil do šance domácí Omovie, ale tady se vyznamenal Černík. A posléze zachránil Mýtu remízu. Pět minut před koncem totiž Fikejz udeřil loktem Hableho, viděl červenou kartu a navrch se kopala penalta. Černík ale úmysl Zinkeho vystihl a penaltu chytil. O druhém bodu rozhodla až sedmá série pokutových kopů. Hostující Tomášek nedal, zatímco Brich ano.

Fakta – branky: 72. Jimmy – 64. Fikejz z pen. Rozhodčí: Šťastný. ŽK: 3:1. ČK: 0:1 (85. Fikejz). Diváci: 400. Poločas: 0:0. FK Náchod: Baláž – Moravec (90. Panenka), Rolko, Kábrt, Punar (58. Omovie) – Simon, Hable, Brich, Malý – Zinke (90. Rompotl), Káva (58. Jimmy). SK Vysoké Mýto: Černík – Živný, Fikejz, Žák, Hock – Wimmer, Dvořák, Tomášek, Rezek (55. Kopřiva) – Štěpánek (75. Konečný), Mach.

Turnov - FK Letohrad 2:0
Fakta – branky: 20. Cigánek, 66. Papoušek. Rozhodčí: Erlebach. ŽK: 0:2. Diváci: 150. Poločas: 1:0. Letohrad: Ehrenberger – P. Štěpán, Kail, Krystl, Šponar – Lorenc (73. Hiller), Macek (72. Linhart), Tichý, J. Štěpán (66. Švercl) – Týfa, Kabourek (56. Černohorský).