Kunvald – Mistrovice 0:3
Fakta – branky: Matějka 2, Stejskal. Rozhodčí: Hejl. ŽK: 2:1. Diváci: 50. Poločas: 0:1.

Lichkov – Helvíkovice 1:3
Helvíkovický Procházka započal své představení v 7. minutě, když se trefil z přímého kopu. Pak ovšem hosté faulovali ve vápně a nařízený pokutový kop proměnil Bednář. Penalta se kopala i na druhé straně, znovu u toho byl Procházka – 1:2. Ve druhé půli putoval předčasně pod sprchy hostující Štěpánek, ale Lichkovským početní výhoda spíše svazovala nohy. Hru plnou nepřesností korunovali domácí špatnou rozehrávkou minutu před koncem, míče se zmocnil střelec dne Procházka a završil hattrick – 1:3.
Fakta – branky: Bednář z penalty – Procházka 3. Rozhodčí: Kolář. ŽK: 1:5. ČK: 0:2. Diváci: 90. Poločas: 1:2.

D. Čermná – Kerhartice 5:3
Domácí svého soupeře jednoznačně přehráli už v první půli. Ve druhé přidali další dvě branky. Po vystřídání několika hráčů v domácím dresu hosté korigovali na konečných 3:5.
Fakta – branky: Marek 2, T. Pecháček, Hubálek, Kovář – Skalický, Fišar, Teplý z penalty. Rozhodčí: Chadima. ŽK: 1:3. Diváci: 158. Poločas: 3:1.

Ústí n. O. C – Rudoltice 3:1