Hned v 11. minutě se trefila posila z A týmy Langer. Hosté vyrovnali po půlhodině hry zásluhou Váně, který překonal Truhláře. Vzápětí si Jiskra vzala jednogólový náskok zpět, úspěšným střelcem byl Skalický. Do poločasu už stav zůstal stejný. Po přestávce se také začalo výrazně žlutit na libchavské straně. Neskončilo jen u toho, protože v 64. minutě musel opustit po červené kartě Žídek. Čtvrt hodiny před koncem přišlo rozuzlení, když Grunta proměnil penaltu, a gólman Kollert dostal za protesty druhou červenou kartu pro Libchavy. Ústí vyhrálo 3:1 a mělo by se posunout výše.

Ústí nad Orlicí B – Libchavy 3:1 (2:1). Branky: 11. Langer, 39. Skalický, 75. Grunta z pen. – 34. Váně. Rozhodčí: Bednář. ŽK: 2:7. ČK: 0:2 (64. Žídek, 77. Kollert). Diváci: 200. Ústí nad Orlicí B: Truhlář – Skalický, Pirkl (65. Svoboda), Grunta, Chalupník (84. Kopecký), Procházka, Langer, Strnad (81. Bohunek), Pinkava (46. Eliáš), Šebrle, Fikejz (84. Ráb). Libchavy: Kollert – Kubíček, Paukert (66. Martinák), Šalda (51. Hájek), Ráb, Pavlák, J. Boštík (79. Zeman), Žídek, Váně (51. M. Boštík), Jetmar, Ďuriš.