Dobříkov B – Rybník 1:1

Tak dlouho se do lesa volá, až dostanete v nastavení gól. Dobříkov se sice dostal ve druhé půli do vedení, jenže několik dalších tutovek za〜zdil. Trpěliví hosté se tak v dlouhém nastavení dočkali vyrovnání po standardní situaci.

Fakta – branky: Kopecký – Novotný. Rozhodčí: Sokol. ŽK: 2:3. Diváci: 60. Poločas: 0:0.

Dlouhoňovice – Helvíkovice 3:3

Po několika letech se v Dlouhoňovicích hrálo derby a diváci se dočkali šesti branek. Po přetahované o vítězství se obě mužstva rozešla smírně. Skóre otevřel ve 25. min. helvíkovický Belobrad. Domácí ale do poločasu srovnali, když se trefil Mikyska. Hned po příchodu z kabin Dlouhoňovice hosty zaskočily rychlou brankou a po hlavičce Vítka vedly 2:1. Jenže v 55. min. hosté zakombinovali a bylo znovu vyrovnáno. Helvíkovice šly ještě jednou do vedení, když pavučinku v šibenici vymetl svojí střelou z přímého kopu Huška. Vyrovnání zařídil z pokutového kopu deset minut před koncem Kočajda.

Fakta – branky: Mikyska, Vítek, Kočajda – Belobrad, Maťo, Huška. Rozhodčí: Prokop. ŽK: 2:1. Diváci: 150. Poločas: 1:1.

Žichlínek – Rudoltice 0:4

Po vydatném lijáku se utkání hrálo na velmi těžkém terénu. Domácí dostali lekci z produktivity, přestože v určitých fázích zápasu měli více ze hry a vytvářeli si brankové příležitosti, jejich proměňování bylo zoufalé – na druhé straně lacino inkasovali, a to téměř po každé střele mířící mezi tyče. Vítězství Rudoltic bylo zasloužené, přesto konečný výsledek trochu zkresluje celkové dění na hřišti. Slabou náplastí pro domácí je to, že hřiště přežilo opravdu tvrdou zatěžkávací zkoušku prakticky bez úhony.

Fakta - branky: Stránský 2, Minář, J. Beneš. Rozhodčí: Sokol. ŽK: 1:2. Diváci: 60. Poločas: 0:2.

D. Třešňovec – Lichkov 1:1

V utkání měli domácí mírnou převahu, ze které rezultovalo pět brankových příležitostí. Prostor mezi třemi tyčemi však trefili jenom jednou, dvakrát se otřásla branková konstrukce. Hosté srovnali šťastným gólem na 1:1 osm minut před koncem. Při pohledu na počet žlutých karet se to sice nezdá, ale hrálo se klidné utkání. Hosté obdrželi většinu ze svých šesti žlutých karet za řeči.

Fakta – branky: Šilar – Gerža. Rozhodčí: Šejna. ŽK: 1:6. Diváci: 80. Poločas: 0:0.

Libchavy B – Králíky/ Č. V. C 1:1. Podrobnosti nehlášeny.

(re)