V. Mýto B – Ústí n. O. B 1:0
Vyrovnaný zápas rozhodl Krýda už v prvním poločase, protože brankář domácích Novotný chytal tak jako by byl o 20 kilo mladší. Fakta – branky: Krýda. Diváci: 250. Poločas: 1:0.

Sloupnice – Verměřovice 3:2
Existenční utkání o záchranu začali domácí opatrně, čehož hosté využili k získání převahy. V sedmé minutě krásnou střelou zajistil hostům vedení Marek. Domácí se probudili a už za pět minut vyrovnal po zmatcích v pokutovém území Fišer. Za deset minut se opět měnil stav, druhou branku domácích vstřelil hlavou po rohu Wasserbauer. Za dalších pět minut předvedl parádní sólo hostující Sklenář a bylo znovu vyrovnáno. Domácí byli aktivnější, odměnou jim byl šťastný vlastní gól Verměřovic těsně před přestávkou.
Druhý poločas se dlouho odehrával v poklidu, ale ke konci zápasu hosté přidali a měli několik šancí, které však domácí obrana nebo brankař dokázali zlikvidovat. Fakta – branky: Fišer, Wasserbauer, vlastní – Marek, Sklenář. Rozhodčí : Kudyn. ŽK: 1:2. Diváci: 150. Poločas: 3:2.

Libchavy – Březová n. S. 2:3
Proti fotbalově nejlepšímu mužstvu soutěže v prvním poločase dvakrát pomohly domácím dobře postavené tyče vlastní branky a spálené šance hostů. Ve 44. minutě Stejskal kopal roh a Blažek se hlavou trefil - 1:0.
Na druhý poločas byli všichni moc zvědaví a čekali na první gól hostů. Ten přišel v 60. minutě, kdy se přesně z přímého kopu trefil Ehren〜berger. Hosté již spěchali neboť potřebovali vyhrát. Na 2:1 se ujali vedení opět z přímého kopu, když se po centru prosadil vysoký Schuppler. To běžela 73. minuta. V následující minutě dlouhá přihrávka od Karpíška přeskočila hostujícího brankáře a Blažek hlavou zajistil překvapivé vyrovnání na 2:2. V 88. minutě byl vyloučen Síč za faul zezadu a hosté se dočkali vítězné branky, když se prosadil Bednář, který si před tím zahrál evidentně rukou – 3:2. Fakta – branky: 2 Blažek – Ehrenberger, Bednář, Schuppler. Rozhodčí: Sůra. ŽK: 2:2. ČK: 1 : 0 (Síč). Diváci: 100. Poločas: 1:0.

D. Dobrouč - Pomezí 0:5
Dvě hrubky dobroučské obrany umožnily hostům vedení 0:2.
Ve druhé půlce se toho příliš nezměnilo. Domácím se hra nedařila, Pomezí potrestalo chyby domácích až na 0:5. Kádr Dobrouče nebyl schopen se dostat ani do vyložené šance. Pomezí proto po zásluze vyhrálo. Fakta - branky: 3 Nespěšný, Coufal, Krajíček. Rozhodčí: Horníček. ŽK: 1:0. Diváci: 100. Poločas 0:2.

Svitavy B – Králíky/ČV 1:0
Oč méně pohledného fotbalu bylo na trávníku v Kamenné Horce k vidění, tím více bylo zbytečné nervozity, faulů a tahanic.
V 50. minutě kopali domácí první penaltu, kterou Chlupovi gólman skvěle vyrazil. K repete si v 70. minutě míč na značku pokutového kopu postavil Jukl a tentokrát se nezmýlil – 1:0. Z dalších šancí na obou stranách se nic neujalo a Svitavy výhru uhájily. Fakta – branky: Jukl (z pen.). Rozhodčí: Havel. ŽK: 5:4. ČK: 0:1. Diváci: 100. Poločas: 0:0.

Cerekvice – Č. Třebová B 4:0
Zpočátku zvolili oba soupeři opatrnost, avšak postupně nabral duel očekávaný scénář a Slavoj začal soupeře viditelně přehrávat. Projevilo se to na rostoucím počtu šancí a ve 28. minutě i na skóre, když trestný kop Jandery zapadl přesně tam, kam měl – do šibenice.
Třebovští zahrozili v první půli hlavičkou Štěpána, ale po přestávce se dostávali do stále hlubší defenzivy. V 57. minutě byl ve vápně faulován Dostál a z penalty uklidnil spoluhráče i fanoušky Růžička – 2:0.
Utekly jen čtyři minutky a bylo to o tři góly. Tentokrát se pod trefu podepsal Dobr, který dostal ideální míč do prostoru, vychutnal si obránce i gólmana a snadno zavěsil. V 87. minutě utekl Dostál, posadil si brankáře, aby následně lobem nahrál volnému Řehákovi, a ten pečetil výsledek pohodlně do prázdné branky. Fakta – branky: Jandera, Dobr, Růžička, Řehák. Rozhodčí: Schmeiser. ŽK: 0:0. Diváci: 170. Poločas: 1:0.

(pn, rh, hah)