Střípky z Fortuna TIP ligy Orlického deníku

- Po dvanáctém kole registrujeme 98 hráčů (76 mužů a 22 ženy) ze osmadvaceti obcí a měst nejen z našeho okresu. Nejvíce z Ústí nad Orlicí (16) Sopotnice (15), Chocně (11), Žamberka (6) a České Třebové (6). V tomto kole se zapojil do hry nový hráč až z Prahy.

- Od druhého kola mohou všichni přihlášení hráči soutěžit na internetu www.denik.cz/tipliga (vyhledejte Orlický deník a tipujte). Nový hráč se může zapojit kdykoli v průběhu hry, poprvé však vždy na tištěném kuponu z novin. Tamtéž najdou internetoví tipaři bonusový kód (plus dva body).

- Uzávěrka třináctého kola je v pátek 16. června v 16 hodin na všech sběrných místech i při internetovém tipování. Poštou zašlete vyplněné kupony taktéž do pátku.

- Výherci: 1. kolo: Čeněk Brebis, 2. kolo: Jiří Turek, 3. kolo: Marcela Benešová, 4. kolo: Miroslav Chládek st., 5. kolo: Markéta Tesařová, 6. kolo: Oldřich Kubík, 7. kolo: Dagmar Šafková, 8. kolo: Radek Zika, 9. kolo: Bob Poslušný, 10. kolo: Vojtěch Vera, 11. kolo: Matěj Diblík, 12. kolo: Tamara Brebisová.

- Kupony dvanáctého kola zpracoval Miroslav Bednář. Informace k Fortuna Tip lize Orlického deníku a případné reklamace bodů na tel. 724 795 667 (kontakt platí také pro výherce kola).

Výherci prémiové hry sázkové kanceláře Fortuna (11. kolo)

1) Miroslav Novák - Plzeňský deník 19 - 1 000 Kč
2) Milan Holeček - Liberecký deník 19 - 500 Kč
3) Miroslav Buřič st. - Hradecký deník 19 - 500 Kč
4) Zdeněk Peták - Příbramský deník 19 - 300 Kč
5) Václav Zhouf - Jičínský deník 17 - 200 Kč
6) Václav Šimáček - Liberecký deník 16 - 100 Kč
7) Aleš Kincl - Moravskoslezský deník 16 - 100 Kč
8) Viktor Janků - Moravskoslezský deník 16 - 100 Kč
9) Petr Hájek - Pražský deník 16 - 100 Kč
10) Radka Procházková - Kutnohorský deník 16 - 100 Kč

Výsledky 12. kola
1. Choceň – Moravany 1 (4:2)
2. Č. Třebová – Libišany 0 (1:1)
3. Přelouč – Žamberk 2 (1:4)
4. Letohrad B – Ústí n. O. B 1  (2:0)
5. Lanškroun – Svitavy B 1  (3:2)
6. Semanín – Libchavy 1  (3:0)
7. Řetová – Jablonné 2  (0:1)
8. Němčice – Rybník 2  (0:2)
9. Klášterec – Sopotnice 1 (2:1)
10. Mistrovice – Žamberk B 1  (3:1)

Supertrefa: padlo 33 branek

Průběžné pořadí po 12. kole

1. místo
UO0055 Milan Tomek, Č. Třebová 11 104
2. místo
UO0009 Silvie Stránská, Řetová 13 103
UO0022 Tomáš Poslušný, Ústí n. O. 7 103
UO0042 Radek Zika, Choceň 7 103
5. místo
UO0062 Iva Pinkavová, Sopotnice 4 100
6. místo
UO0018 Jan Vera ml., Č. Heřmanice 7 99
7. místo
UO0057 Radek Pešek, Libchavy 7 97
8. místo
UO0008 Gabriela Hoffmannová, Chrudim 1 4 94
UO0030 Miroslav Chládek ml., Tatenice 4 94
10. místo
UO0080 Daniel Květenský, Lubnik 7 92
11. místo
UO0003 Michal Kolář, Ústí n. O. 13 91
UO0070 Bohuslav Johanides, Ústí n. O. 10 91
UO0047 Vladimír Mlynář, Klášterec n. O. 10 91
14. místo
UO0073 Jan Diblík, Sopotnice 7 89
15. místo
UO0079 Matěj Stránský, Řetová 10 88
UO0082 Markéta Tesařová, Skuhrov 4 88
17. místo
UO0035 Miroslav Záleský, Tisová 10 87
UO0074 Matěj Diblík, Sopotnice 7 87
19. místo
UO0025 Marcela Benešová, Ústí n. O. 10 85
UO0005 Lenka Chládková, Tatenice 7 85
UO0064 Josef Pinkava, Sopotnice 4 85
22. místo
UO0017 Vojtěch Vera, Č. Heřmanice 13 84
23. místo
UO0063 Tomáš Pinkava, Sopotnice 10 83
UO0038 Bohumil Jelínek, Choceň 7 83
UO0013 Olda Ezr, Rybník 4 83
26. místo
UO0065 Tomáš Kroupa, Ústí n. O. -2 82
27. místo
UO0060 Božetěch Šejnoha, Ústí n. O. 13 80
UO0075 Libor Diblík, Sopotnice 1 80
29. místo
UO0058 Pavel Jedlinský, Sopotnice 4 79
UO0019 Pavla Lejsková, Pardubice 4 79
UO0072 Josef Diblík, Sopotnice -2 79
32. místo
UO0087 František Kovář, Č. Třebová 7 78
UO0061 Radim Trejtnar, Těchonín 1 78
34. místo
UO0006 Čeněk Brebis, Žamberk 10 76
UO0078 Jiří Stránský, Řetová 7 76
UO0015 František Prokop, Ostrov 4 76
37. místo
UO0052 Pavel Krištof, Č. Třebová 7 75
38. místo
UO0066 Radoslav Kroupa, Ústí n. O. 7 73
UO0069 Roman Špaček, Sopotnice 7 73
UO0056 Jiří Volf, Ústí n. O. 7 73
41. místo
UO0040 Michal Kopic, Choceň 1 72
42. místo
UO0084 Božena Lukesová, Ústí n. O. 10 71
UO0012 Marie Páchová, Jablonné 0 71
44. místo
UO0001 Miroslav Absolon st., Žamberk 7 70
UO0021 Pavel Bucháček, Řetová 7 70
UO0076 Roman Diblík, Sopotnice 7 70
UO0004 Jiří Herynek, Rudoltice 4 70
UO0089 Martin Sloupenský, Lhota Sudličková 4 70
UO0031 Miroslav Chládek st., Tatenice 1 70
50. místo
UO0088 Lucie Kovářová, Č. Třebová 7 69
UO0090 Pavel Sloupenský, Lhota Sudličková 7 69
52. místo
UO0016 Jan Lukes, Choceň 11 67
UO0010 Oldřich Kubík, Choceň 10 67
UO0045 Jiří Turek, Koldín 7 67
UO0023 Šárka Hampová, Ústí n. O. 1 67
56. místo
UO0041 Miloslav Procházka, Choceň 10 64
UO0044 Tomáš Provazník, Koldín 4 64
UO0026 Martin Štusák, Jablonné 4 64
59. místo
UO0091 Milan Drahoš, Choceň 5 62
60. místo
UO0029 Bob Poslušný, Ústí n. O. 7 61
UO0049 Jiří Pešek, Libchavy 4 61
UO0054 Petr Šafek, Choceň 4 61
63. místo
UO0037 Milan Martinek, Zámrsk 13 60
UO0027 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. 5 60
UO0014 Vladimír Fikejs, Žamberk 5 60
66. místo
UO0032 Štěpánka Kubové, Rudoltice 10 58
UO0002 Miroslav Absolon ml., Žamberk 7 58
UO0034 Petra Brebisová, Žamberk 7 58
69. místo
UO0051 Karel Halbrštát, Mistrovice 10 56
UO0020 Josef Lejsek, Pardubice 4 56
71. místo
UO0046 Marie Turková, Koldín 7 55
72. místo
UO0043 Monika Turková, Koldín 7 54
UO0053 Jaroslav Nastoupil, Č. Třebová 5 54
74. místo
UO0093 Pavel Provazník ml., Koldín 7 53
UO0011 Antonín Pácha, Jablonné 0 53
76. místo
UO0071 Martin Kaplan, Sopotnice 10 52
77. místo
UO0024 Ivana Sedláková, Ústí n. O. 1 51
78. místo
UO0028 Tomáš Chládek, Tatenice 10 49
UO0067 Ladislav Pop, Sopotnice 1 49
80. místo
UO0095 Marika Sloupenská, Lhota Sudličková 7 45
81. místo
UO0083 Zdeněk Lukes, Ústí n. O. 4 44
82. místo
UO0081 Miroslav Tesař, Skuhrov 1 43
83. místo
UO0085 Dominik Šafek, Choceň 1 42
84. místo
UO0097 Dagmar Šafková, Choceň 13 41
85. místo
UO0033 Tamara Brebisová, Žamberk 13 40
UO0059 Jana Jedlinská, Sopotnice 4 40
87. místo
UO0094 Pavel Provazník, Koldín 4 38
UO0007 Pavlína Jedlinská, Sopotnice 2 38
89. místo
UO0086 Sabina Jiroušková, Brandýs n. O. 0 37
90. místo
UO0036 Jiří Rychtařík, Dobříkov 0 36
91. místo
UO0050 Ludmila Halbrštátová, Mistrovice 4 34
92. místo
UO0077 Tomáš Plačko, Č. Třebová 0 31
93. místo
UO0039 Miloš Suchý, Choceň -2 29
94. místo
UO0068 Jaroslav Kopsa, Sopotnice -5 25
95. místo
UO0092 Jiří Vintr, Ústí n. O. -1 18
96. místo
UO0096 Ondřej Jelínek, Ústí n. O. 5 10
97. místo
UO0098 Tomáš Lahodný, Praha 4 7 7
98. místo
UO0048 Jan Křížek, Ústí n. O. 0 -2

VYPLNĚNÝ KUPON Fortuna TIP ligy Orlického deníku odevzdejte nejpozději v pátek 9. června do 16 hodin do redakce Orlického deníku v Ústí nad Orlicí (T.G. M. 96, 56201 Ústí n. O.), nebo na sběrných místech (Ústí nad Orlicí – pobočka sázkové kanceláře Fortuna – ulice Cihlářská 1516, Computer shop Resler – Pickova ulice, Vysoké Mýto – Sport-hračky-Páral – Nám. Přem. Ot.), Česká Třebová – pobočka sázkové kanceláře Fortuna – ulice Moravská 1908.