A skutečně se stalo. Lucie Kovářová získala jedenáct bodů, a jelikož ji nikdo další nedoplnil, zvítězila. Rozhodnuto ještě ale zdaleka není v celkovém pořadí, kde stále může vyhrát z první desítky soutěžících kdokoliv. Nyní je nejblíže František Prokop, který by si případně zopakoval celkový triumf z loňského roku, kdy získal 67 bodů.
1. místo
UO0018 František Prokop, Ostrov 2 64
2. místo
UO0101 František Kovář, Č. Třebová 5 61
3. místo
UO0019 Filip Ditzel, Lanškroun 5 58
UO0025 Jiří Držmíšek, Choceň 5 58
UO0036 Vladimír Fikejs, Žamberk 2 58
UO0077 Markéta Matoušková, Vysoké Mýto -1 58

Informace pro dosavadní vítěze jednotlivých kol: ceny od Pardubického pivovaru jsou již k vyzvednutí v redakci Orlického deníku.

7. místo
UO0103 Vladimír Mlynář, Klášterec n. O. 2 56
8. místo
UO0082 Josef Khýn, Vysoké Mýto 2 55
UO0044 Radek Pešek, Libchavy 2 55
UO0004 Petr Poldauf, Česká Třebová 2 55
UO0091 Renata Tauchmanová, Vysoké Mýto 2 55
12. místo
UO0008 Pavel Broulík, Třebovice 2 53
13. místo
UO0001 Oldřich Kubík, Březenice 5 52
UO0003 Pavel Bambušek, Rybník 2 52
UO0078 Zdeněk Honza, Ústí n. O. 2 52

Výherkyni Lucii Kovářové gratulujeme a prosíme ji, aby se nám ozvala na tel. č.: 724 795 667 a domluvila se na převzetí výhry.

16. místo
UO0102 Lucie Kovářová, Č. Třebová 11 49
UO0086 Petr Němec, Vysoké Mýto 8 49
UO0012 Ladislav Kmoníček, Česká Třebová 5 49
UO0002 Lukáš Kmoníček, Česká Třebová 5 49
UO0048 František Ješina ml., Sruby 2 49
UO0081 Jaroslav Lukašík, Jaroslav 2 49
UO0051 Iva Sedláková, Ústí n. O. 2 49
UO0079 Ludvík Sponner, Jaroslav 2 49
UO0117 Kateřina Halbrštátová, Mistrovice 0 49
UO0009 Jiří Macháček, Semanín -1 49
UO0085 Miroslav Záleský, Tisová -1 49
UO0035 Čeněk Brebis, Žamberk -4 49
28. místo
UO0031 Tamara Brebisová, Žamberk 8 46
UO0104 Jolana Špačková, Sopotnice 8 46
UO0037 Jan Chládek, Rudoltice 5 46
UO0058 Martin Kaplan, Sopotnice 2 46
UO0070 Jaroslav Nastoupil, Česká Třebová 2 46
UO0015 Martin Štusák, Jablonné 2 46
UO0045 Jiří Pešek, Libchavy -1 46
35. místo
UO0113 Jára Pražák, Ústí n. O. 2 44
UO0029 Miroslav Chládek ml., Tatenice -4 44
37. místo
UO0024 Miroslav Absolon st., Žamberk 5 43
UO0084 Roman Páral, Vysoké Mýto 5 43
UO0063 Pavel Jedlinský, Sopotnice 2 43
UO0097 Václav Krásný, Vysoké Mýto 2 43
UO0108 Roman Špaček, Sopotnice 2 43
UO0083 Marcela Vondřejcová, Vysoké Mýto 2 43
43. místo
UO0074 Marie Turková, Koldín 2 42
44. místo
UO0064 Petr Čipera, Brandýs n. O. 5 41
UO0114 Jiří Volf, Ústí n. O. 5 41
UO0067 Jaroslav Beneš ml., Brandýs n. O. 0 41
UO0094 Evžen Filip, Vysoké Mýto -1 41
48. místo
UO0109 Ondřej Voleský, Ústí n. O. 5 40
UO0050 Michal Kolář, Ústí n. O. 2 40
UO0033 Marie Páchová, Jablonné 2 40
UO0071 Pavel Provazník, Koldín 2 40
UO0022 Milan Routek, Česká Třebová 2 40
UO0056 Jiří Stránský, Řetová 2 40
UO0055 Bohuslav Johanides, Ústí n. O. -1 40
UO0057 Silvie Stránská, Řetová -1 40
56. místo
UO0072 Pavel Sloupenský, Sudličkova Lhota 2 39
UO0010 Petr Bambušek, Česká Třebová 0 39
58. místo
UO0110 Miroslav Tesař, Č. Třebová 8 37
UO0021 Lenka Halbrštátová, Letohrad 5 37
UO0052 Ivana Sedláková, Ústí n. O. 5 37
UO0076 Radek Matoušek, Vysoké Mýto 2 37
UO0017 Ludmila Halbrštátová, Mistrovice 0 37
UO0014 Jiří Herynek, Rudoltice -1 37
64. místo
UO0073 Martin Sloupenský, Sudličkova Lhota 2 36
65. místo
UO0115 Jiří Volf ml., Ústí n. O. 5 35
66. místo
UO0038 Veronika Cinková, Česká Třebová 5 34
UO0119 Božena Lukesová, Ústí n. O. 5 34
UO0011 Simona Kmoníčková, Česká Třebová 2 34
UO0096 Filip Ryant, Vysoké Mýto 2 34
UO0107 Michal Špaček, Sopotnice 2 34
UO0034 Antonín Pácha, Jablonné -1 34
UO0092 Jakub Šedivý, Vysoké Mýto -1 34
73. místo
UO0006 František Janele, Svitavy 5 31
UO0041 Pavel Bucháček, Řetová 2 31
UO0069 Hana Čečerová, Česká Třebová 2 31
UO0028 Miroslav Chládek, Tatenice 2 31
UO0005 Jan Přívratský, Česká Třebová 2 31
UO0054 Matěj Stránský, Řetová 2 31
UO0049 Stanislav Voženílek, Choceň 2 31
UO0027 Miroslav Absolon ml., Žamberk -1 31
UO0040 Pavla Lejsková, Pardubice -1 31
82. místo
UO0075 Jiří Turek, Koldín 5 30
83. místo
UO0080 Ludmila Honzová, Ústí n. O. 5 28
UO0042 Josef Lejsek, Pardubice 5 28
UO0030 Lenka Chládková, Tatenice 2 28
UO0087 Martin Janoušek, Brandýs n. O. 2 28
UO0062 Pavlína Jedlinská, Sopotnice 2 28
UO0111 Markéta Tesařová, Č. Třebová 2 28
UO0105 Tomáš Kroupa, Ústí n. O. -1 28
UO0013 Štěpánka Kubové, Rudoltice -1 28
UO0099 Zdenek Ryant, Vysoké Mýto -1 28
UO0088 Jana Tauchmanová, Vysoké Mýto -4 28
93. místo
UO0112 Nikol Khýnová-Doubková, Vysoké Mýto 2 26
UO0066 Jaroslav Beneš st., Brandýs n. O. 0 26
UO0068 Jiřina Benešová, Brandýs n. O. 0 26
UO0020 Luboš Jetmar, Ústí n. O. 0 26
UO0043 Božetěch Šejnoha, Ústí n. O. 0 26
98. místo
UO0060 Roman Diblík, Sopotnice 8 25
UO0118 Zdeněk Lukes, Ústí n. O. 8 25
UO0026 Pavel Krištof, Česká Třebová 5 25
UO0059 Libor Diblík, Sopotnice 2 25
102. místo
UO0039 Josef Blažek, Hylváty 8 23
UO0065 Dana Čiperová, Brandýs n. O. 2 23
104. místo
UO0023 Tomáš Halbrštát, Letohrad 2 22
UO0046 Stanislav Vrabec, Choceň 2 22
UO0016 Karel Halbrštát, Mistrovice 0 22
UO0061 Josef Diblík, Sopotnice -1 22
108. místo
UO0053 Veronika Sedláková, Ústí n. O. 8 16
UO0093 Barbora Filipová, Vysoké Mýto 2 16
UO0116 Ladislav Halbrštát, Mistrovice 0 16
111. místo
UO0032 Petra Brebisová, Žamberk 2 10
UO0047 Jana Vrabcová, Choceň 2 10
UO0106 Radoslav Kroupa, Ústí n. O. -1 10
UO0007 Tomáš Krsička, Česká Třebová -1 10
115. místo
UO0090 Květa Gabrielová, Vysoké Mýto 0 5
UO0095 Hana Ryantová, Vysoké Mýto 0 5
117. místo
UO0100 Michaela Šedivá, Vysoké Mýto 0 4
118. místo
UO0089 Jiří Gabriel, Vysoké Mýto 0 2
119. místo
UO0098 Václav Šplíchal, Vysoké Mýto 0 1