Starší dorost Ústí ve skupině A podle očekávání vysoko porazil Dlouhoňovice a protože Brandýs přehrál Kunvald, budou hrát dorostenci finále s Řetovou.

Ústí n. O. dorost – Dlouhoňovice 9:0 (5:0).
Domácí dorostenci měli od úvodních minut drtivou převahu, kterou však zúročili až ve 13. min., kdy se po akci Koláře prosadil R. Ráb – 1:0. V 16. min. poslal Dlouhoňovicím svoji první navštívenku střelec zápasu Pražák a krásný volej po rohu Skalického znamenal vedení 2:0. Vzápětí přidal Pražák po chybě gólmana druhý gól.

S Rábem se potom do poločasu trefili ještě jednou a Ústí vedlo 5:0. Po přestávce předvedl pěknou samostatnou akci Javůrek a zakončil ji bombou z vápna – 6:0. Následně se dvakrát radoval kanonýr Pražák a uzavřel svůj účet na pěti trefách. Skóre završil v závěru M. Falta, který zvýšil na konečných 9:0. Branky: Pražák 5, R. Ráb 2, Javůrek, M. Falta.

Brandýs – Kunvald 4:2 (1:0). Favorizovaný Kunvald začal až příliš opatrně a na pasivitu doplatil v 15. min., kdy se po centru Sejkory prosadil hlavou M. Pavlíček – 1:0. Poté Kunvald přidal, vypracoval si šance, jenže až do 60. min. se skóre nepohnulo. Po hodině hry se po pěkné individuální šanci prosadil Kucej a bylo srovnáno. Jenže v 64. min. unikl P. Zahálka, přihrál před branku, kde M. Pavlíček nezaváhal – 2:1. Snahu Kunvaldu o vyrovnání zmrazil v 69. min. krásnou střelou z vápna Horáček – 3:1. V 83. min. navíc obrana Kunvaldu hrála rukou a brankář Hrubý z penalty zvýšil na 4:1. Výtečný technik Moudrý se potom dočkal alespoň korekce na 4:2. Branky: M. Pavlíček 2, Horáček, Hrubý – Kucej, Moudrý.

Vzájemný zápas nejlepších týmů skupiny B mezi Ústím C a Řetovou skončil nerozhodně a rozhodl o tom, že do finále postoupila Řetová. Ve vyrovnaném utkání létaly jiskry, ale po obrátce se hra zklidnila k prospěchu fotbalu.

Ústí n. O. C – Řetová 3:3 (2:2). Řetovští začali aktivně a už v 5. min. musel Kollert hasit nebezpečí na malém vápně. Poté převzali iniciativu domácí a v 11. min. výtečně zacentroval Slavík a Zachař hlavou otevřel skóre – 1:0. V 17. min. centroval Baüchel a gólově hlavičkoval tentokrát Vyčítal – 2:0. Hostům pomohla sporná situace z 19. min., kdy po centru Vencla z ofsajdové pozice snížil Hanuš – 2:1. Ve 34.min. bylo srovnáno. Přihrávku Müllera dopravil do sítě Lehký – 2:2. Druhý poločas byl ve znamení snahy Ústí rozhodnout. Nerozhodný stav vyhovoval Řetové a útočnou aktivitu domácích mohl zúročit v 50. min. Vyčítal po rohu Slavíka. Jenže udeřilo na druhé straně. Přihrávku Kvapila využil k samostatné akci Chudý, jenž zvýšil na 3:2 pro Řetovou. V 83. min. vyrovnal z penalty Vyčítal na konečných 3:3. Branky: Vyčítal 2, Zachař – Hanuš, Lehký, Chudý.

Sopotnice – Kerhartice 0:3 (0:2) Kerhartice potvrdily, že jejich forma jde postupně nahoru. V utkání proti Sopotnici začaly, ale hra se postupně vyrovnala. Přesto to byli Kerhartičtí, kdo se dostal ve 38. min. do vedení. Gólman Sopotnice neudržel lehký centr Eliáše a Langr pohodlně vsítil úvodní gól - 0:1. Ani po obrátce neměl jeden z týmů výraznější převahu, pouze se ukázalo, že Kerhartice mají větší chuť zvítězit. Teplý s Bajerem jim dvěma dalšími góly zařídili výhru 3:0. Branky: Langr, Teplý, Bajer

(ska)