Trenér týmu Milan Šmarda žehral v minulém kole na proměňování vyložených šancí, které by měly končit gólem. Když si jeho vyjádření hráči přečetli, zřejmě si to vzali k srdci. Holického favorita zasypali šesti góly. Teď bude otázkou, zdali potence hráčům vydrží. V případě Ševčíka, který dal hattrick, by bylo jen dobře, aby se ho střelecká forma držela. Týmu by to náramně prospělo. Vysokého vítězství dosáhl také Žamberk. Po bezbrankovém poločase se s góly roztrhl pytel. Vše započal Durna, rychlý brejk zakončil Rozlívka a po proměněné penaltě Kopeckého bylo hotovo. Mat v poslední minutě si přichystali fotbalisté Moravské Třebové na Choceň. Celý zápas se čekalo na gól, až se do zakončení dostal Válek a pohroma byla na světě. Další zápasy byly odloženy. Povětrností podmínky a těžké terény neumožnily odehrát zápas Lanškroun - Chrudim B a Třemošnice - Česká Třebová. Náhradní termíny se budou během zimního času hledat složitě.

Dobříkov - Holice 6:1

Nejvýraznějšího vítězství se dočkal Dobříkov. Že to bude proti Holicím, čekal málokdo. Trenér Šmarda si mohl mnout ruce, protože jeho svěřenci konečně proměňovali šance a hned se to odrazilo na výsledku. Hosté se dostali do vedení v 8. minutě, ale poté už stříleli branky pouze domácí. Vyrovnával Ševčík a Dobříkovu se pak parádně povedl závěr poločasu. Dva rychlé góly jej navnadily na notu, která si hlasitě řekla o vítězství. Ihned po přestávce se do role dirigenta dostal Klapal a zajistil domácím náskok tří branek. Ti byli v pohodě, hráli uvolněně, i když terén tomu příliš nepomáhal. Po hodině hry vstřelil pátou branku Ševčík, jenž tak uzavřel svoje povedené vystoupení hattrickem. Na konečných 6:1 uzavřel účet Svatoň.

Moravská Třebová - Choceň 1:0

Kdy je nejlépe rozhodnout o osudu utkání? Inu, v samotném závěru, aby protivník neměl jakoukoli možnost reagovat! Přesně tohle předvedli třebovští fotbalisté. V úplném konci zápasu, kdy se všichni chystali na penaltový rozstřel, zahráli rohový kop, po kterém se do zakončení dostal Válek a rozvlnil síť za Gerčákovými zády. Potom následoval pouze závěrečný hvizd rozhodčího a radost Slovanistů! Tomuto rozuzlení předcházel zápas, v něm měli domácí po většinu čas navrch, ale svoje příležitosti nedokázali využívat a když už zkušeného Gerčáka překonali, postavilo se jim do cesty břevno. Hosté zejména po změně stran stále častěji opouštěli svoji obrannou ulitu, z rychlých protiútoků několikrát vážně zahrozili a Kamisch musel předvést proti Myšákovi a spol. svoje kvality.

Žamberk - Polička 4:1

Tři stěžejní úkoly stály před žamberskými fotbalisty v důležitém utkání sousedů v tabulce. Ubránit hbité a šikovné africké akvizice v dresu Poličky, vstřelit nějakou branku a vyrovnat se s kluzkým, ale vzhledem ke stávajícímu počasí perfektně připraveným trávníkem. Lépe se jim to dařilo v prvním poločase. Příležitosti si dokázali vypracovat i hosté, ale mnohem vážnější zákroky musel předvést poličský brankář Silný. Po změně stran se hrálo víc na jistotu. Rušných momentů před brankami výrazně ubylo, paradoxně však začaly padat góly. O první se postaral křížnou střelou k tyči Durna po hodině hry. Vyrovnání zabránil Martinovský při hlavičce Awuku a dorážce Andrleho. Chvíli nato vyšel domácím brejk, na jehož konci Rozlívka prostřelil Slaného podruhé. V rychlém sledu přidal Kopecký třetí branku z penalty a střídající Rudolecký dorazil hosty počtvrté. Minutu před koncem pak už jen korigoval výsledek T. Mbah z penalty.