Žamberk B – Albrechtice 4:2
Hosté se ujali vedení po trestném kopu Kollerta už v 7. minutě, ale domácí odpověděli třemi góly ještě do přestávky. Ve druhém poločase padlo na každé straně po jedné brance a Žamberští se v posledním letošním zápase rozloučili s fanoušky vítězně.
Fakta – branky: Dvořák 2, Huška, Rous – Kollert, Marek. Rozhodčí: Kotyza. ŽK: 3:4. Poločas: 3:1. Diváci: 130.
Klášterec – Rudoltice 5:1
Oboustranně pěkný fotbal byl vidět v prvním poločase. V 31. minutě již ale domácí vedli 4:1. Po přestávce úroveň utkání opadla. Pátý gól přidali Klášterečtí pět minut před koncem.
Fakta – branky: P. Fišer z pen., Honzák, Bartoš, M. Fišer, Šimek – Vlček. Rozhodčí: Depeš. ŽK: 0:2. Diváci: 120.
Luková – Žichlínek 0:5
Za pěkného počasí a vydatné podpory fanoušků hostů zaslouženě brali všechny body hráči Žichlínku.
Fakta – branky: Pánek, Štarman, Jelínek, Heger, Stasiowski. Rozhodčí: Böhm. ŽK: 2:1. Diváci: 160.
Brandýs n. O. – Kerhartice 5:0
Domácí hráči drželi v úvodu utkání míč na svých kopačkách, ale na polovinu soupeře se nedostávali. Ve 28. minutě zahrál ve vápně rukou stoper týmu Kerhartic a Hanzl pokutový kop se štěstím proměnil. Do konce poločasu zbývalo pět minut a Brandýští se dostali do dvoubrankového vedení. J. Hanzl nacentroval a Pavlíček hlavou mířil přesně.
Po změně stran se hosté dostali více do hry a přikovali domácí hráče na jejich půli. Vypracovali si několik šancí, ale bez gólového efektu. To co se nepovedlo Kerharticím, tak Brandýsu ano. V 66. minutě napřáhl z pětadvaceti metrů Kochánek a jeho projektil byl přesný – 3:0. Stejný hráč se poté protáhl kolem postranní lajny, předložil na malé vápno míč Benešovi, což už byla lahůdka – 4:0. Deset minut před koncem vyrobil hrubku brankář hostí a Hanzl uzavřel skóre na 5:0.
Fakta – branky: Hanzl 2, Pavlíček, Kochánek, Beneš. Rozhodčí: Lukes. ŽK: 3:4. ČK: 0:1. Poločas: 2:0. Diváci: 80.
Mistrovice – Kunvald 1:5
D. Čermná – Lichkov 1:2 PK.
Fakta – branky: Pecháček – Libich. ŽK: 3:2. Rozhodčí: Bednář. Diváci: 90.  (bed, kor, ben)