Žamberk - Lanškroun 1:1 penalty 4:3

V okresním derby se hrál fotbal s velkým nasazením, s řadou zajímavých situací před oběma brankami. Dvě velké příležitosti měl po centrech Kopeckého a Smoly na hlavě žamberský Rozlívka, ale mokrý míč mu pokaždé sklouzl mimo tyče. Rozlívka si vše vynahradil v 28. minutě, kdy se uvolnil přes dva protihráče a našel ještě lépe postaveného Skotáka, po jehož střele šli domácí do vedení. To trvalo čtyři minuty. Ptáčkovu střelu vyrazil Martinovský jen před Savycha, jehož přesný centr našel na zadní tyči hlavu Stasiowského a bylo vyrovnáno. Těsně před koncem poločasu měl „šatňáka“ na noze hostující Ptáček, jehož chvilkové otálení využila obrana na zblokování jeho střely. Po přestávce se občasné přeháňky změnily na vytrvalý déšť a stejně to vypadalo i na mokrém hřišti. Jen s maximální bojovností, obětavostí a někdy i se štěstím čelili žamberští fotbalisté trvalému tlaku Lanškrouna, odolali několika velkým závarům a čekali na svou příležitost. Přišla šest minut před koncem, kdy centr od rohového praporku propadl až před Skotáka, jenž tísněn dvěma protihráči nemířil mezi tyče. Vedle bezchybných střelců pak měl lví podíl na prvním vyhraném rozstřelu dvěma úspěšnými zákroky také brankář Martinovský.

Choceň - Dobříkov 4:1

Po dlouhých letech se znovu potkaly v soutěžním zápase týmy Chocně a Dobříkova, což byl signál také pro fanoušky obou mančaftů. Je jen škoda, že diváci přijdou pouze na takový zápas, že jich nechodí více i na jiné zápasy. Viděli zajímavý zápas. Nabídl několik pohledných akcí a pět branek. Z vítězství se radovala domácí Agria 4:1. V sestavě Chocně nechyběl Myšák a byl to on, kdo jako první rozvlnil síť v 18. minutě. Dobříkov vyrovnal po půlhodině hry, když penaltu proměnil Klapal. Stejnou příležitost dostali k rozehrání také domácí a naložili s ní stejně, úspěšným střelcem byl Holec. Těsné vedení si Choceňští hlídali a navíc jej ještě zvýraznili. Nejprve to byl znovu Myšák a v samém závěru střídající rychlík Lněnička.

Svitavy - Česká Třebová 2:3

Hrál se otevřený útočný fotbal, v první půlhodině vyrovnaný, oba soupeři často hrozili, bylo se na co koukat. Závěr poločasu ale domácím hrubě nevyšel. Ve 35. minutě nakupili celou sérii chyb u svého vápna a usnadnili Novotnému otevření skóre. O něco později špatnou přihrávkou založili soupeři protiútok, ten ho sehrál perfektně a na jeho konci byl Müller – 0:2. Domácí dohráli poločas otřesení, z kabiny se však vrátilo jiné svitavské mužstvo, vyrovnáno bylo během chviličky. Nejdříve prošel z levé strany do šestnáctky Frolo a mířil přesně na vzdálenější tyč, aby se vzápětí ze skrumáže po rohu prosadil F. Čížek. Útoky se potom přelévaly ve svižném tempu ze strany na stranu a ujal se ten ze 70. minuty, individuálně se prosadil Novotný. Domácí dělali, co mohli, aby opět dotáhli, ale nebylo jim souzeno.