I. A třída

SK Vysoké Mýto B – MFK Chrudim C 3:1 (1:0)
Přestože se hrálo na těžkém terénu, utkání mělo svou kvalitu a domácí na tom byli přece jen lépe. Hlavně byli produktivnější v koncovce. Hosté si vypracovali několik příležitostí, ale zužitkovali pouze jednu. Rezerva Mýta tak navázala na výhru ze Srchu.
Fakta – branky: Krátký 2, Motl – Andrle. Poločas: 1:0.

Pomezí – FK Česká Třebová B
Utkání bylo odloženo pro nezpůsobilý terén. Sportovně technická komise PKFS rozhodla, že utkání Česká Třebová B – Svitavy B 1:2 bude kontumováno 3:0 ve prospěch České Třebové pro neoprávněný start hráčů Svitav.

I. B třída - skupina A

Rohovládová Bělá – Dobříkov 1:1 penalty 4:3
První poločas se odehrál mezi oběma šestnáctkami, bez nějakých velkých šancí. Ráz druhé půle určil rychlý gól hostů. Šulc si naskočil na trestný kop a Dobříkov vedl. Poté hosté nevyužili tři loženky, při kterých se vyznamenal brankář domácího mužstva. A udeřilo na druhé straně. Jelínek zaútočil po křídle, nezištně našel nabíhajícího Plesingera a nový hráč na hřišti vyrovnal. Poté měl obrat na kopačce Tomič, ovšem nedal. V penaltovém rozstřelu se zaskvěl L. Zavřel, který chytil tři pokutové kopy. V šesté sérii rozhodl o dvou bodech pro Bělou Strouhal.
Fakta – branky: Plesinger – Šulc. Rozhodčí: Trocha. ŽK: 2:4. Diváci: 50. Poločas: 0:0.

Zámrsk – Mnětice 3:1
Proti poslednímu celku tabulky nastoupili domácí zřejmě s vědomím, že se nemůže nic stát, ale když v prvních deseti minutách promarnili tři vyložené šance, přišel v 17. minutě trest. Po chybné rozehrávce na půlce dostal mnětický Tláskal míč mezi obránce a své sólo zakončil přesně. To byla sprcha pro Zámrsk, ze které ho vysvobodil až Podmajerský povedenou ránou z dálky po půlhodině hry.
Vítězství nakonec zůstalo na půdě Zámrsku, který byl ve druhé půli lepší. Bálkův centr poslal do sítě Csernyanszký a v 78. minutě pečetil skóre druhou brankou v zápase Podmajerský. Domácí měli ještě několik dalších možností na navýšení stavu, ale gólový účet už se nezměnil.
Fakta – branky: Podmajerský 2. Csernyanszký – Tláskal. Rozhodčí: Depeš. ŽK: 2:4. Diváci: 90. Poločas: 1:1.

Chroustovice – Sruby
Odloženo. Náhradní termín 16. dubna v 17.30 hodin. Sportovně technická komise PKFS rozhodla, že utkání Sruby – Rohovládová Bělá 2:1 PK bude kontumováno 3:0 ve prospěch R. Bělé za neoprávněný start hráče Srubů.

I. B třída - skupina B

Polička B – Verměřovice 0:3
Na umělé trávě v Litomyšli odehráli „domácí" hodně nepovedené utkání, ve kterém naděje na slušný výsledek zazdili už v první půli. Jejich hra se utápěla v nepřesnostech a branku soupeře ohrožovali sporadicky. Úspěch tak slavil jednoduchý styl soupeře založený na standardních situacích, dlouhých autech do pokutového území a rychlých protiútocích.
Hosté byli i dostatečně produktivní a důrazní v šestnáctce, z čehož vyplynul jejich třígólový náskok. Po změně stran Poličtí zlepšili výkon hlavně zásluhou střídajícího T. Švece, ale přes několik slibných akcí nedokázali zdramatizovat vývoj vstřelenou brankou. „Turci" se v těchto fázích nikam nehnali, ale výsledek bez problémů hlídali.
Fakta – branky: J. Sklenář, T. Sklenář, Pražák. Rozhodčí: Halva. Poločas: 0:3.

Lanškroun B – Jablonné 4:0
Domácí mužstvo si pomohlo posilami z A týmu a podle toho to na hřišti vypadalo. Zejména Martin Novák byl ve středu hřiště hodně cítit a svým spoluhráčům připravil tři branky. Skóre otevřel v 11. minutě Mizerák, když mu adresoval přihrávku za obranu právě Novák. Na druhou branku se čekalo jen do 15. minuty, kdy se prosmýknul mezi stopery Fait a přesně zakončil. Hosté si do té doby prakticky nekopli. Poprvé se osmělili až v 21. minutě, když se protáhl po pravé straně Vaníček, adresoval zpětnou přihrávku Štrumlovi, jenž mohl vytěžit mnohem více než střelu do boční sítě. Že zůstanou tři body doma, rozhodly dva slepené góly na sklonku poločasu. Domácí vedli 4:0 a na hřiště mohli jít po přestávce hráči, kteří pravidelněji nastupují za B tým.
Druhá půle už byla mnohem vyrovnanější. Jedinou vážnější šanci zaznamenali hráči Jablonného v 67. minutě. Střídající dorostenec Matějka se ocitl na hranici vápna nikým nehlídaný, na úkor přesnosti volil tvrdost a branku přestřelil.
Fakta – branky: Fait 2, Mizerák, Stasiowski. Rozhodčí: Saňák. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 4:0.

Řetová – Čistá 2:0
Utkání se hrálo na umělé trávě v Ústí nad Orlicí a nenabídlo strhující podívanou. O šance byla na obou stranách nouze a zdálo se, že zápas dojde k remíze. To by však nesměla přijít 80. minuta, kdy po rozehraném rohu hosté odvrátili míč mimo vápno, kde se do něho opřel Jiroušek a jeho střela se od bránícího hráče odrazila mimo dosah Boštíka. Čistá musela tím pádem hned vrhnout všechno do útoku, jenže bez úspěchu, naopak ještě jednou inkasovala.
Fakta – branky: Jiroušek, Müller. Rozhodčí: Mariánus. Poločas: 0:0.

Zápasy Libchavy – Kamenná Horka, Morašice – Ústí nad Orlicí B, Jiskra 2008 – Sebranice byly odloženy. 

(bed, zz, rh, jš)